MBL

MBL 2018/2019n hrací plán (nadstavba)

1. hrací deň - Skupina A
11.02.2019 18:00 CIBAK TEAM [1] : JUNIOR [4] 1034 : 936
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 382 : Andreánsky Daniel 351)
11.02.2019 18:00 BACIGALA [2] : B-TEAM [3] 1031 : 931
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 366 : Vrana Jozef 320)
1. hrací deň - Skupina B
11.02.2019 18:00 DESINKARI [5] : SOTOLINA [8] 855 : 661
Najlepší hráči zápasu: (Barek Adrián 314 : Začková Lívia 232)
11.02.2019 18:00 DIAMAR [6] : TRAFIT [7] 1024 : 860
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 413 : Magula Pavol 315)
2. hrací deň - Skupina A
11.02.2019 19:00 B-TEAM [3] : CIBAK TEAM [1] 1054 : 1021
Najlepší hráči zápasu: (Vrana Jozef 406 : Wesolowski Tomáš 381)
11.02.2019 19:00 JUNIOR [4] : BACIGALA [2] 970 : 1012
Najlepší hráči zápasu: (Droběna Juraj 379 : Moravčík Juraj 350)
2. hrací deň - Skupina B
11.02.2019 19:00 TRAFIT [7] : DESINKARI [5] 872 : 877
Najlepší hráči zápasu: (Magula Pavol 345 : Grajciar Ivan 322)
11.02.2019 19:00 SOTOLINA [8] : DIAMAR [6] 684 : 921
Najlepší hráči zápasu: (Kysucký Peter 284 : Gut Martin 348)
3. hrací deň - Skupina A
25.02.2019 18:00 CIBAK TEAM [1] : BACIGALA [2] 1167 : 1019
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 394 : Moravčík Peter 349)
25.02.2019 18:00 B-TEAM [3] : JUNIOR [4] 1089 : 934
Najlepší hráči zápasu: (Králik Marcel 377 : Formel Vladimír 350)
3. hrací deň - Skupina B
25.02.2019 18:00 DESINKARI [5] : DIAMAR [6] 918 : 824
Najlepší hráči zápasu: (Barek Adrián 352 : Kozáková Anna 292)
25.02.2019 18:00 TRAFIT [7] : SOTOLINA [8] 980 : 608
Najlepší hráči zápasu: (Vrábel Valér 362 : Kysucký Peter 249)
4. hrací deň - Skupina A
25.02.2019 19:00 JUNIOR [4] : CIBAK TEAM [1] 922 : 1105
Najlepší hráči zápasu: (Droběna Juraj 322 : Tkáč Pavol 414)
25.02.2019 19:00 B-TEAM [3] : BACIGALA [2] 927 : 1049
Najlepší hráči zápasu: (Králik Marcel 324 : Moravčík Juraj 394)
4. hrací deň - Skupina B
25.02.2019 19:00 TRAFIT [7] : DIAMAR [6] 961 : 788
Najlepší hráči zápasu: (Vrábel Valér 339 : Kozáková Anna 290)
25.02.2019 19:00 SOTOLINA [8] : DESINKARI [5] 775 : 926
Najlepší hráči zápasu: (Začko Martin 286 : Grajciar Ivan 338)
5. hrací deň - Skupina A
11.03.2019 18:00 BACIGALA [2] : JUNIOR [4] 1090 : 964
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 383 : Kedro Pavel 341)
11.03.2019 18:00 CIBAK TEAM [1] : B-TEAM [3] 1046 : 941
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 366 : Barek Milan 335)
5. hrací deň - Skupina B
11.03.2019 18:00 DIAMAR [6] : SOTOLINA [8] 911 : 845
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 366 : Začko Martin 293)
11.03.2019 18:00 DESINKARI [5] : TRAFIT [7] 937 : 961
Najlepší hráči zápasu: (Barek Adrián 341 : Magula Pavol 335)
6. hrací deň - Skupina A
11.03.2019 19:00 BACIGALA [2] : CIBAK TEAM [1] 990 : 1093
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 386 : Wesolowski Tomáš 385)
11.03.2019 19:00 JUNIOR [4] : B-TEAM [3] 947 : 994
Najlepší hráči zápasu: (Droběna Juraj 340 : Králik Marcel 347)
6. hrací deň - Skupina B
11.03.2019 19:00 DIAMAR [6] : DESINKARI [5] 899 : 994
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 360 : Barek Adrián 380)
11.03.2019 19:00 SOTOLINA [8] : TRAFIT [7] 698 : 924
Najlepší hráči zápasu: (Začková Lívia 250 : Horváth Robert 326)
7. hrací deň - Skupina A
25.03.2019 18:00 CIBAK TEAM [1] : JUNIOR [4] 1139 : 1126
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 392 : Kedro Pavel 409)
25.03.2019 18:00 BACIGALA [2] : B-TEAM [3] 1042 : 978
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 355 : Barek Ivan 349)
7. hrací deň - Skupina B
25.03.2019 18:00 DESINKARI [5] : SOTOLINA [8] 855 : 764
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 314 : Kysucký Peter 272)
25.03.2019 18:00 DIAMAR [6] : TRAFIT [7] 870 : 971
Najlepší hráči zápasu: (Kozáková Anna 326 : Vrábel Valér 349)
8. hrací deň - Skupina A
25.03.2019 19:00 B-TEAM [3] : CIBAK TEAM [1] 959 : 1012
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 362 : Tkáč Pavol 396)
25.03.2019 19:00 JUNIOR [4] : BACIGALA [2] 1028 : 1012
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 375 : Moravčík Peter 345)
8. hrací deň - Skupina B
25.03.2019 19:00 TRAFIT [7] : DESINKARI [5] 935 : 886
Najlepší hráči zápasu: (Magula Pavol 331 : Cibulka Miroslav 326)
25.03.2019 19:00 SOTOLINA [8] : DIAMAR [6] 756 : 791
Najlepší hráči zápasu: (Kysucký Peter 259 : Gut Martin 277)
9. hrací deň - Skupina A
25.03.2019 20:00 B-TEAM [3] : JUNIOR [4] 972 : 994
Najlepší hráči zápasu: (Vrana Jozef 351 : Andreánsky Daniel 390)
25.03.2019 20:00 CIBAK TEAM [1] : BACIGALA [2] 1013 : 1013
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 365 : Moravčík Peter 360)
9. hrací deň - Skupina B
25.03.2019 20:00 TRAFIT [7] : SOTOLINA [8] 923 : 788
Najlepší hráči zápasu: (Magula Pavol 358 : Červienková Daniela 328)
25.03.2019 20:00 DESINKARI [5] : DIAMAR [6] 864 : 884
Najlepší hráči zápasu: (Barek Adrián 331 : Gut Martin 322)












Späť