MBL

MBL 2018/2019 hrací plán

1. hrací deň - Základná skupina
08.10.2018 18:00 CIBAK TEAM [1] : SOTOLINA [2] 1036 : 695
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tibor 362 : Kysucký Peter 255)
08.10.2018 18:00 DESINKARI [3] : JUNIOR [4] 895 : 971
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 318 : Manca Štefan 329)
08.10.2018 18:00 BACIGALA [5] : TRAFIT [6] 1064 : 858
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 387 : Benčúrik Boris 322)
08.10.2018 18:00 B-TEAM [7] : DIAMAR [8] 834 : 775
Najlepší hráči zápasu: (Králik Marcel 301 : Kozák Ján 275)
2. hrací deň - Základná skupina
08.10.2018 19:00 CIBAK TEAM [1] : DESINKARI [3] 1030 : 945
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 395 : Cibulka Miroslav 358)
08.10.2018 19:00 SOTOLINA [2] : JUNIOR [4] 667 : 1100
Najlepší hráči zápasu: (Červienka Peter 276 : Manca Štefan 391)
08.10.2018 19:00 BACIGALA [5] : B-TEAM [7] 1005 : 976
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 364 : Barek Milan 355)
08.10.2018 19:00 TRAFIT [6] : DIAMAR [8] 767 : 1137
Najlepší hráči zápasu: (Belica Miroslav 294 : Gut Martin 435)
3. hrací deň - Základná skupina
22.10.2018 18:00 CIBAK TEAM [1] : DIAMAR [8] 1016 : 850
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 428 : Gut Martin 309)
22.10.2018 18:00 SOTOLINA [2] : TRAFIT [6] 738 : 810
Najlepší hráči zápasu: (Začko Martin 260 : Benčúrik Boris 321)
22.10.2018 18:00 BACIGALA [5] : JUNIOR [4] 922 : 864
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 338 : Droběna Juraj 345)
22.10.2018 18:00 B-TEAM [7] : DESINKARI [3] 958 : 952
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 343 : Cibulka Miroslav 336)
4. hrací deň - Základná skupina
22.10.2018 19:00 CIBAK TEAM [1] : BACIGALA [5] 942 : 1009
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 346 : Moravčík Peter 390)
22.10.2018 19:00 DESINKARI [3] : TRAFIT [6] 870 : 782
Najlepší hráči zápasu: (Barek Adrián 317 : Magula Pavol 306)
22.10.2018 19:00 B-TEAM [7] : SOTOLINA [2] 1051 : 747
Najlepší hráči zápasu: (Králik Marcel 405 : Červienka Peter 280)
22.10.2018 19:00 DIAMAR [8] : JUNIOR [4] 861 : 990
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 356 : Andreánsky Daniel 364)
5. hrací deň - Základná skupina
05.11.2018 18:00 DESINKARI [3] : DIAMAR [8] 939 : 863
Najlepší hráči zápasu: (Goga Eduard 348 : Gut Martin 310)
05.11.2018 18:00 JUNIOR [4] : TRAFIT [6] 965 : 847
Najlepší hráči zápasu: (Droběna Juraj 373 : Horváth Robert 287)
05.11.2018 18:00 BACIGALA [5] : SOTOLINA [2] 908 : 628
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 326 : Začková Lívia 223)
05.11.2018 18:00 B-TEAM [7] : CIBAK TEAM [1] 977 : 1096
Najlepší hráči zápasu: (Vrana Jozef 341 : Wesolowski Tibor 381)
6. hrací deň - Základná skupina
05.11.2018 19:00 SOTOLINA [2] : DESINKARI [3] 675 : 838
Najlepší hráči zápasu: (Kysucký Peter 242 : Goga Eduard 309)
05.11.2018 19:00 JUNIOR [4] : CIBAK TEAM [1] 910 : 1057
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 324 : Wesolowski Tibor 394)
05.11.2018 19:00 TRAFIT [6] : B-TEAM [7] 829 : 998
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Robert 354 : Vrana Jozef 352)
05.11.2018 19:00 DIAMAR [8] : BACIGALA [5] 905 : 922
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 330 : Moravčík Peter 354)
7. hrací deň - Základná skupina
19.11.2018 18:00 DESINKARI [3] : BACIGALA [5] 915 : 1008
Najlepší hráči zápasu: (Grajciar Ivan 319 : Moravčík Peter 362)
19.11.2018 18:00 JUNIOR [4] : B-TEAM [7] 969 : 1050
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 343 : Králik Marcel 378)
19.11.2018 18:00 TRAFIT [6] : CIBAK TEAM [1] 842 : 964
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Tomáš 320 : Wesolowski Tibor 347)
19.11.2018 18:00 DIAMAR [8] : SOTOLINA [2] 783 : 689
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 311 : Červienka Peter 268)
8. hrací deň - Základná skupina
19.11.2018 19:00 SOTOLINA [2] : CIBAK TEAM [1] 636 : 1018
Najlepší hráči zápasu: (Kysucký Peter 289 : Wesolowski Tibor 365)
19.11.2018 19:00 JUNIOR [4] : DESINKARI [3] 994 : 854
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 352 : Barek Adrián 315)
19.11.2018 19:00 TRAFIT [6] : BACIGALA [5] 870 : 790
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Tomáš 317 : Čulák Dano 275)
19.11.2018 19:00 DIAMAR [8] : B-TEAM [7] 833 : 998
Najlepší hráči zápasu: (Janček Peter 292 : Vrana Jozef 354)
9. hrací deň - Základná skupina
03.12.2018 18:00 DESINKARI [3] : CIBAK TEAM [1] 983 : 1000
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 336 : Wesolowski Tibor 357)
03.12.2018 18:00 JUNIOR [4] : SOTOLINA [2] 1028 : 594
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 400 : Kysucký Peter 247)
03.12.2018 18:00 B-TEAM [7] : BACIGALA [5] 1002 : 973
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 362 : Moravčík Juraj 359)
03.12.2018 18:00 DIAMAR [8] : TRAFIT [6] 935 : 855
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 337 : Benčúrik Boris 313)
10. hrací deň - Základná skupina
03.12.2018 19:00 DIAMAR [8] : CIBAK TEAM [1] 795 : 1028
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 275 : Wesolowski Tibor 362)
03.12.2018 19:00 TRAFIT [6] : SOTOLINA [2] 943 : 680
Najlepší hráči zápasu: (Benčúrik Boris 358 : Červienková Daniela 244)
03.12.2018 19:00 JUNIOR [4] : BACIGALA [5] 1000 : 1170
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 360 : Moravčík Peter 445)
03.12.2018 19:00 DESINKARI [3] : B-TEAM [7] 1012 : 1070
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 348 : Vrana Jozef 401)
11. hrací deň - Základná skupina
14.01.2019 18:00 BACIGALA [5] : CIBAK TEAM [1] 870 : 1098
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 326 : Wesolowski Tomáš 405)
14.01.2019 18:00 TRAFIT [6] : DESINKARI [3] 907 : 943
Najlepší hráči zápasu: (Benčúrik Boris 321 : Barek Adrián 353)
14.01.2019 18:00 SOTOLINA [2] : B-TEAM [7] 756 : 869
Najlepší hráči zápasu: (Červienka Peter 297 : Králik Marcel 306)
14.01.2019 18:00 JUNIOR [4] : DIAMAR [8] 918 : 857
Najlepší hráči zápasu: (Droběna Juraj 332 : Kozák Ján 289)
12. hrací deň - Základná skupina
14.01.2019 19:00 DIAMAR [8] : DESINKARI [3] 827 : 867
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 281 : Grajciar Ivan 308)
14.01.2019 19:00 TRAFIT [6] : JUNIOR [4] 855 : 835
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Tomáš 310 : Manca Štefan 322)
14.01.2019 19:00 SOTOLINA [2] : BACIGALA [5] 787 : 1015
Najlepší hráči zápasu: (Červienka Peter 285 : Moravčík Peter 415)
14.01.2019 19:00 CIBAK TEAM [1] : B-TEAM [7] 1014 : 950
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowská Dana 376 : Barek Milan 320)
13. hrací deň - Základná skupina
28.01.2019 18:00 DESINKARI [3] : SOTOLINA [2] 989 : 709
Najlepší hráči zápasu: (Grajciar Ivan 346 : Kysucký Peter 291)
28.01.2019 18:00 CIBAK TEAM [1] : JUNIOR [4] 976 : 965
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tibor 352 : Andreánsky Daniel 354)
28.01.2019 18:00 B-TEAM [7] : TRAFIT [6] 950 : 918
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 342 : Horváth Robert 355)
28.01.2019 18:00 BACIGALA [5] : DIAMAR [8] 993 : 882
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 380 : Gut Martin 359)
14. hrací deň - Základná skupina
28.01.2019 19:00 BACIGALA [5] : DESINKARI [3] 1091 : 955
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 397 : Goga Eduard 342)
28.01.2019 19:00 B-TEAM [7] : JUNIOR [4] 960 : 926
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 344 : Andreánsky Daniel 337)
28.01.2019 19:00 CIBAK TEAM [1] : TRAFIT [6] 1042 : 862
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tibor 368 : Horváth Robert 320)
28.01.2019 19:00 SOTOLINA [2] : DIAMAR [8] 725 : 969
Najlepší hráči zápasu: (Začko Martin 261 : Koleno Ján 378)












Späť