MBL

Archív MBL 2017/2018 hrací plán


Ročník 2017/2018 družstvá Základ:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Nadstavba:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Finále:  
Družstvá:  
tabulka - družstvá Jednotlivci:  
tabulka - jednotlivci tabulka - jednotlivci
1. hrací deň - Základná skupina
09.10.2017 18:00 DIAMAR [1] : BACIGALA [2] 911 : 1054
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 349 : Čulák Miroslav 369)
09.10.2017 18:00 B-TEAM [3] : TRA-FIT [4] 979 : 829
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 353 : Horváth Tomáš 351)
09.10.2017 18:00 SVIJANY TEAM [5] : C-TEAM [6] 1016 : 885
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Jakub 379 : Barek Adrián 311)
09.10.2017 18:00 CIBAK TEAM [7] : JUNIOR [8] 1060 : 915
Najlepší hráči zápasu: (Soják Ervin 371 : Manca Štefan 306)
2. hrací deň - Základná skupina
09.10.2017 19:00 DIAMAR [1] : B-TEAM [3] 916 : 989
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 338 : Barek Ivan 365)
09.10.2017 19:00 BACIGALA [2] : TRA-FIT [4] 882 : 726
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 303 : Benčúrik Boris 288)
09.10.2017 19:00 SVIJANY TEAM [5] : CIBAK TEAM [7] 1024 : 1075
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 385 : Tkáč Pavol 376)
09.10.2017 19:00 C-TEAM [6] : JUNIOR [8] 858 : 1009
Najlepší hráči zápasu: (Poitz Thomas 337 : Andreanský Daniel 382)
3. hrací deň - Základná skupina
23.10.2017 18:00 DIAMAR [1] : JUNIOR [8] 923 : 940
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 361 : Andreanský Daniel 387)
23.10.2017 18:00 BACIGALA [2] : C-TEAM [6] 1160 : 795
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 420 : Poitz Thomas 294)
23.10.2017 18:00 SVIJANY TEAM [5] : TRA-FIT [4] 892 : 744
Najlepší hráči zápasu: (Suchánková Iveta 324 : Slatinová Jana 263)
23.10.2017 18:00 CIBAK TEAM [7] : B-TEAM [3] 1078 : 815
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 418 : Šnajdarová Martina 289)
4. hrací deň - Základná skupina
23.10.2017 19:00 DIAMAR [1] : SVIJANY TEAM [5] 1020 : 940
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 404 : Suchánková Iveta 317)
23.10.2017 19:00 B-TEAM [3] : C-TEAM [6] 997 : 817
Najlepší hráči zápasu: (Králik Marcel 364 : Barek Adrián 281)
23.10.2017 19:00 CIBAK TEAM [7] : BACIGALA [2] 977 : 1016
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 353 : Genov Dušan 368)
23.10.2017 19:00 JUNIOR [8] : TRA-FIT [4] 816 : 666
Najlepší hráči zápasu: (Kedro Pavel 308 : Horváth Tomáš 253)
5. hrací deň - Základná skupina
06.11.2017 18:00 B-TEAM [3] : JUNIOR [8] 907 : 996
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 326 : Manca Štefan 364)
06.11.2017 18:00 TRA-FIT [4] : C-TEAM [6] 840 : 891
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Róbert 290 : Barek Adrián 343)
06.11.2017 18:00 SVIJANY TEAM [5] : BACIGALA [2] 887 : 1061
Najlepší hráči zápasu: (Suchánková Iveta 317 : Moravčík Juraj 373)
06.11.2017 18:00 CIBAK TEAM [7] : DIAMAR [1] 1014 : 914
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowska Danka 360 : Janček Peter 355)
6. hrací deň - Základná skupina
06.11.2017 19:00 BACIGALA [2] : B-TEAM [3] 1014 : 946
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 393 : Barek Milan 338)
06.11.2017 19:00 TRA-FIT [4] : DIAMAR [1] 728 : 904
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Róbert 281 : Janček Peter 359)
06.11.2017 19:00 C-TEAM [6] : CIBAK TEAM [7] 818 : 945
Najlepší hráči zápasu: (Barek Adrián 291 : Tkáč Pavol 364)
06.11.2017 19:00 JUNIOR [8] : SVIJANY TEAM [5] 957 : 963
Najlepší hráči zápasu: (Kedro Pavel 336 : Suchánek Ivan 353)
7. hrací deň - Základná skupina
20.11.2017 18:00 B-TEAM [3] : SVIJANY TEAM [5] 994 : 834
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 409 : Suchánek Ivan 303)
20.11.2017 18:00 TRA-FIT [4] : CIBAK TEAM [7] 727 : 1024
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Róbert 299 : Tkáč Pavol 356)
20.11.2017 18:00 C-TEAM [6] : DIAMAR [1] 808 : 923
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 323 : Kozák Ján 337)
20.11.2017 18:00 JUNIOR [8] : BACIGALA [2] 979 : 1038
Najlepší hráči zápasu: (Kedro Pavel 371 : Moravčík Juraj 375)
8. hrací deň - Základná skupina
20.11.2017 19:00 BACIGALA [2] : DIAMAR [1] 951 : 905
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 336 : Kozák Ján 329)
20.11.2017 19:00 TRA-FIT [4] : B-TEAM [3] 828 : 915
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Róbert 347 : Barek Milan 323)
20.11.2017 19:00 C-TEAM [6] : SVIJANY TEAM [5] 727 : 892
Najlepší hráči zápasu: (Barek Adrián 308 : Suchánková Iveta 354)
20.11.2017 19:00 JUNIOR [8] : CIBAK TEAM [7] 997 : 979
Najlepší hráči zápasu: (Andreanský Daniel 357 : Tkáč Pavol 366)
9. hrací deň - Základná skupina
04.12.2017 18:00 B-TEAM [3] : DIAMAR [1] 901 : 829
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 321 : Gut Martin 294)
04.12.2017 18:00 TRA-FIT [4] : BACIGALA [2] 840 : 1002
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Róbert 297 : Moravčík Juraj 349)
04.12.2017 18:00 CIBAK TEAM [7] : SVIJANY TEAM [5] 1053 : 852
Najlepší hráči zápasu: (Soják Ervin 379 : Suchánek Ivan 304)
04.12.2017 18:00 JUNIOR [8] : C-TEAM [6] 1007 : 785
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 370 : Barek Adrián 303)
10. hrací deň - Základná skupina
04.12.2017 19:00 B-TEAM [3] : CIBAK TEAM [7] 945 : 1091
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 348 : Tkáč Pavol 418)
04.12.2017 19:00 TRA-FIT [4] : SVIJANY TEAM [5] 730 : 932
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Róbert 297 : Suchánek Ivan 356)
04.12.2017 19:00 C-TEAM [6] : BACIGALA [2] 779 : 996
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 296 : Moravčík Juraj 371)
04.12.2017 19:00 JUNIOR [8] : DIAMAR [1] 1041 : 857
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 399 : Kozák Ján 335)
11. hrací deň - Základná skupina
15.01.2018 18:00 BACIGALA [2] : CIBAK TEAM [7] 862 : 1068
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 336 : Wesolowski Tomáš 411)
15.01.2018 18:00 TRA-FIT [4] : JUNIOR [8] 811 : 1096
Najlepší hráči zápasu: (Horváth Tomáš 301 : Manca Štefan 376)
15.01.2018 18:00 SVIJANY TEAM [5] : DIAMAR [1] 831 : 859
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Jakub 328 : Koleno Ján 313)
15.01.2018 18:00 C-TEAM [6] : B-TEAM [3] 779 : 985
Najlepší hráči zápasu: (Barek Adrián 294 : Králik Marcel 359)
12. hrací deň - Základná skupina
15.01.2018 19:00 DIAMAR [1] : CIBAK TEAM [7] 862 : 1135
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 312 : Wesolowski Tomáš 434)
15.01.2018 19:00 BACIGALA [2] : SVIJANY TEAM [5] 1019 : 877
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 360 : Suchánek Ivan 317)
15.01.2018 19:00 C-TEAM [6] : TRA-FIT [4] 880 : 755
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 331 : Horváth Tomáš 307)
15.01.2018 19:00 JUNIOR [8] : B-TEAM [3] 969 : 946
Najlepší hráči zápasu: (Andreanský Daniel 353 : Králik Marcel 334)
13. hrací deň - Základná skupina
29.01.2018 18:00 DIAMAR [1] : TRA-FIT [4] 936 : 837
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 373 : Horváth Tomáš 302)
29.01.2018 18:00 B-TEAM [3] : BACIGALA [2] 942 : 993
Najlepší hráči zápasu: (Králik Marcel 331 : Moravčík Peter 392)
29.01.2018 18:00 SVIJANY TEAM [5] : JUNIOR [8] 809 : 937
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Jakub 310 : Manca Štefan 376)
29.01.2018 18:00 CIBAK TEAM [7] : C-TEAM [6] 1032 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 386 : Cibulka Miroslav 279)
14. hrací deň - Základná skupina
29.01.2018 19:00 DIAMAR [1] : C-TEAM [6] 888 : 947
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 343 : Grajciar Ivan 343)
29.01.2018 19:00 BACIGALA [2] : JUNIOR [8] 1049 : 939
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 366 : Manca Štefan 349)
29.01.2018 19:00 SVIJANY TEAM [5] : B-TEAM [3] 897 : 1130
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 353 : Barek Milan 428)
29.01.2018 19:00 CIBAK TEAM [7] : TRA-FIT [4] 1076 : 879
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 389 : Horváth Róbert 300)












Späť