MBL

Archív MBL 2016/2017 hrací plán


Ročník 2016/2017 družstvá Základ:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Nadstavba:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Finále:  
Družstvá:  
tabulka - družstvá Jednotlivci:  
tabulka - jednotlivci tabulka - jednotlivci
1. hrací deň - Základná skupina
07.11.2016 18:00 ZLEPENEC [1] : SVIJANY TEAM [2] 782 : 803
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 276 : Suchánková Ivana 274)
07.11.2016 18:00 DIAMAR [3] : CIBAK TEAM [4] 814 : 966
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 283 : Tkáč Pavol 358)
07.11.2016 18:00 BACIGALA [5] : B-TEAM [6] 955 : 951
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 361 : Barek Milan 333)
07.11.2016 18:00 JUNIOR [7] : ŚTAMGASTI [8] 860 : 946
Najlepší hráči zápasu: (Andreanský Daniel 313 : Králič Milan 385)
2. hrací deň - Základná skupina
07.11.2016 19:00 ZLEPENEC [1] : DIAMAR [3] 926 : 931
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tibor 350 : Gut Martin 359)
07.11.2016 19:00 SVIJANY TEAM [2] : CIBAK TEAM [4] 888 : 977
Najlepší hráči zápasu: (Suchánková Ivana 352 : Tkáč Pavol 390)
07.11.2016 19:00 BACIGALA [5] : JUNIOR [7] 920 : 865
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 352 : Andreanský Daniel 311)
07.11.2016 19:00 B-TEAM [6] : ŚTAMGASTI [8] 994 : 939
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 368 : Králičová Monika 341)
3. hrací deň - Základná skupina
21.11.2016 18:00 ZLEPENEC [1] : ŚTAMGASTI [8] 912 : 1161
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 348 : Farkašová Erika 427)
21.11.2016 18:00 SVIJANY TEAM [2] : B-TEAM [6] 926 : 942
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 345 : Šnajdarová Martina 364)
21.11.2016 18:00 BACIGALA [5] : CIBAK TEAM [4] 994 : 1038
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 416 : Tkáč Pavol 365)
4. hrací deň - Základná skupina
21.11.2016 19:00 ZLEPENEC [1] : BACIGALA [5] 960 : 961
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tibor 353 : Moravčík Peter 356)
21.11.2016 19:00 DIAMAR [3] : B-TEAM [6] 790 : 892
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 295 : Barek Milan 337)
21.11.2016 19:00 JUNIOR [7] : SVIJANY TEAM [2] 947 : 1002
Najlepší hráči zápasu: (Kedro Pavel 363 : Suchánek Ivan 373)
21.11.2016 19:00 ŚTAMGASTI [8] : CIBAK TEAM [4] 1012 : 1034
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 363 : Wesolowski Tomáš 403)
5. hrací deň - Základná skupina
05.12.2016 17:00 JUNIOR [7] : DIAMAR [3] 882 : 912
Najlepší hráči zápasu: (Formel Vladimír 310 : Kozák Ján 357)
05.12.2016 18:00 DIAMAR [3] : ŚTAMGASTI [8] 827 : 981
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 323 : Smažak Anton 346)
05.12.2016 18:00 CIBAK TEAM [4] : B-TEAM [6] 1073 : 812
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 394 : Barek Milan 330)
05.12.2016 18:00 BACIGALA [5] : SVIJANY TEAM [2] 946 : 892
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 334 : Suchánková Iveta 321)
05.12.2016 18:00 JUNIOR [7] : ZLEPENEC [1] 804 : 878
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 282 : Cibulka Miroslav 300)
6. hrací deň - Základná skupina
05.12.2016 19:00 SVIJANY TEAM [2] : DIAMAR [3] 1028 : 809
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 410 : Gut Martin 321)
05.12.2016 19:00 CIBAK TEAM [4] : ZLEPENEC [1] 1077 : 814
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 379 : Cibulka Miroslav 286)
05.12.2016 19:00 B-TEAM [6] : JUNIOR [7] 859 : 914
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 324 : Formel Vladimír 333)
05.12.2016 19:00 ŚTAMGASTI [8] : BACIGALA [5] 957 : 1082
Najlepší hráči zápasu: (Farkašová Erika 358 : Suchánek Jakub 432)
7. hrací deň - Základná skupina
16.01.2017 18:00 DIAMAR [3] : BACIGALA [5] 830 : 1078
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 292 : Suchánek Jakub 368)
16.01.2017 18:00 CIBAK TEAM [4] : JUNIOR [7] 1024 : 632
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 364 : Kedro Pavel 360)
16.01.2017 18:00 B-TEAM [6] : ZLEPENEC [1] 946 : 1050
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 333 : Poitz Thomas 426)
16.01.2017 18:00 ŚTAMGASTI [8] : SVIJANY TEAM [2] 883 : 988
Najlepší hráči zápasu: (Smažak Anton 354 : Suchánková Iveta 388)
8. hrací deň - Základná skupina
16.01.2017 19:00 SVIJANY TEAM [2] : ZLEPENEC [1] 872 : 921
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 308 : Poitz Thomas 344)
16.01.2017 19:00 CIBAK TEAM [4] : DIAMAR [3] 906 : 861
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 323 : Kozák Ján 327)
16.01.2017 19:00 B-TEAM [6] : BACIGALA [5] 765 : 980
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 292 : Moravčík Juraj 370)
16.01.2017 19:00 ŚTAMGASTI [8] : JUNIOR [7] 886 : 975
Najlepší hráči zápasu: (Farkašová Erika 318 : Andreanský Daniel 346)
9. hrací deň - Základná skupina
30.01.2017 18:00 DIAMAR [3] : ZLEPENEC [1] 1006 : 872
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 388 : Poitz Thomas 320)
30.01.2017 18:00 CIBAK TEAM [4] : SVIJANY TEAM [2] 1102 : 923
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 444 : Suchánková Iveta 310)
30.01.2017 18:00 JUNIOR [7] : BACIGALA [5] 942 : 967
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 331 : Moravčík Peter 333)
30.01.2017 18:00 ŚTAMGASTI [8] : B-TEAM [6] 951 : 843
Najlepší hráči zápasu: (Farkašová Erika 357 : Barek Ivan 296)
10. hrací deň - Základná skupina
30.01.2017 19:00 DIAMAR [3] : JUNIOR [7] 951 : 876
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 322 : Andreanský Daniel 329)
30.01.2017 19:00 CIBAK TEAM [4] : BACIGALA [5] 970 : 1038
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 341 : Moravčík Juraj 381)
30.01.2017 19:00 B-TEAM [6] : SVIJANY TEAM [2] 851 : 852
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 297 : Suchánková Iveta 290)
30.01.2017 19:00 ŚTAMGASTI [8] : ZLEPENEC [1] 953 : 855
Najlepší hráči zápasu: (Farkašová Erika 329 : Genov Dušan 297)
11. hrací deň - Základná skupina
13.02.2017 18:00 SVIJANY TEAM [2] : JUNIOR [7] 872 : 818
Najlepší hráči zápasu: (Suchánková Ivana 327 : Andreanský Daniel 290)
13.02.2017 18:00 CIBAK TEAM [4] : ŚTAMGASTI [8] 927 : 962
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 332 : Smažak Anton 346)
13.02.2017 18:00 BACIGALA [5] : ZLEPENEC [1] 1041 : 827
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 395 : Poitz Thomas 297)
13.02.2017 18:00 B-TEAM [6] : DIAMAR [3] 1010 : 797
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 372 : Janček Peter 299)
12. hrací deň - Základná skupina
13.02.2017 19:00 ZLEPENEC [1] : JUNIOR [7] 941 : 943
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tibor 339 : Kedro Pavel 361)
13.02.2017 19:00 SVIJANY TEAM [2] : BACIGALA [5] 877 : 1036
Najlepší hráči zápasu: (Suchánková Ivana 331 : Moravčík Juraj 363)
13.02.2017 19:00 B-TEAM [6] : CIBAK TEAM [4] 966 : 983
Najlepší hráči zápasu: (Králik Marcel 356 : Tkáč Pavol 368)
13.02.2017 19:00 ŚTAMGASTI [8] : DIAMAR [3] 909 : 1007
Najlepší hráči zápasu: (Farkašová Erika 312 : Gut Martin 339)
13. hrací deň - Základná skupina
27.02.2017 18:00 ZLEPENEC [1] : CIBAK TEAM [4] 881 : 949
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 313 : Soják Ervin 339)
27.02.2017 18:00 DIAMAR [3] : SVIJANY TEAM [2] 941 : 1071
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 335 : Suchánek Ivan 364)
27.02.2017 18:00 BACIGALA [5] : ŚTAMGASTI [8] 930 : 954
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 331 : Králič Milan 340)
27.02.2017 18:00 JUNIOR [7] : B-TEAM [6] 938 : 938
Najlepší hráči zápasu: (Andreanský Daniel 388 : Barek Milan 347)
14. hrací deň - Základná skupina
27.02.2017 19:00 ZLEPENEC [1] : B-TEAM [6] 809 : 973
Najlepší hráči zápasu: (Cibulka Miroslav 285 : Šnajdarová Martina 363)
27.02.2017 19:00 SVIJANY TEAM [2] : ŚTAMGASTI [8] 906 : 986
Najlepší hráči zápasu: (Suchánková Ivana 351 : Smažak Anton 357)
27.02.2017 19:00 BACIGALA [5] : DIAMAR [3] 1102 : 870
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 379 : Janček Peter 301)
27.02.2017 19:00 JUNIOR [7] : CIBAK TEAM [4] 799 : 1028
Najlepší hráči zápasu: (Andreanský Daniel 313 : Wesolowska Danka 382)












Späť