MBL

Archív MBL 2012/2013 hrací plán


Ročník 2012/2013 družstvá Základ:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Nadstavba:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Finále:  
Družstvá:  
tabulka - družstvá Jednotlivci:  
tabulka - jednotlivci tabulka - jednotlivci
1. hrací deň - Základná skupina
24.09.2012 16:00 LAKY TEAM [1] : CAMEL [2] 745 : 772
Najlepší hráči zápasu: (Libant Jozef 291 : Janček Peter st. 287)
24.09.2012 16:00 DEICIDE [3] : POSTAVIČKY [4] 733 : 915
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Branislav 276 : Kožíková Michaela 335)
24.09.2012 17:00 ŠTAMGASTI [5] : HKM [6] 953 : 785
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 345 : Gut Martin 316)
24.09.2012 17:00 CIBAK TEAM [7] : HOTEL JELEŇ [8] 838 : 787
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 329 : Mlynek Ivan st. 279)
24.09.2012 18:00 SUGO TEAM [9] : NAČO KUKÁTE [10] 811 : 732
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčár Ján 281 : Surgoš Martin 270)
24.09.2012 18:00 REAL [11] : BACIGALA TEAM [12] 804 : 862
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 301 : Moravčík Peter 296)
24.09.2012 19:00 NO COMMENT [13] : Z@VINÁČ [14] 757 : 805
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 312 : Chmelková Miroslava 292)
24.09.2012 19:00 KRÁTKY PROCES [15] : SOROŠ [16] 1000 : 923
Najlepší hráči zápasu: (Halás Miro 373 : Belanský Daniel 312)
1. hrací deň - Základná skupina
24.09.2012 20:00 HALIGALES [17] : B-TEAM [18] 866 : 774
Najlepší hráči zápasu: (Liso Ivan 335 : Janček Erik 271)
24.09.2012 20:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : JUNIOR [20] 798 : 758
Najlepší hráči zápasu: (Tesár Juraj 312 : Kedro Pavel 262)
24.09.2012 21:00 OTC [21] : BMW INVEST [22] 784 : 986
Najlepší hráči zápasu: (Rafajdus Ivan 277 : Kuča Jozef 360)
24.09.2012 21:00 BOWLINGRIDERS [23] : MIX [24] 757 : 797
Najlepší hráči zápasu: (Uhlárova Monika 309 : Kozačenko Vlado 310)
2. hrací deň - Základná skupina
01.10.2012 16:00 ŠTAMGASTI [5] : HOTEL JELEŇ [8] 911 : 855
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 335 : Sedlaček Martin 347)
01.10.2012 16:00 CIBAK TEAM [7] : HKM [6] 871 : 693
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 350 : Andreánska Martina 266)
01.10.2012 17:00 LAKY TEAM [1] : POSTAVIČKY [4] 772 : 828
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 265 : Kvasňovský Miloš 289)
01.10.2012 17:00 DEICIDE [3] : CAMEL [2] 822 : 737
Najlepší hráči zápasu: (Halás Pavol 332 : Janček Peter st. 312)
01.10.2012 18:00 NO COMMENT [13] : SOROŠ [16] 895 : 831
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 333 : Antal Miloš 298)
01.10.2012 18:00 KRÁTKY PROCES [15] : Z@VINÁČ [14] 929 : 906
Najlepší hráči zápasu: (Halás Miro 352 : Poitz Martin 336)
01.10.2012 19:00 SUGO TEAM [9] : BACIGALA TEAM [12] 918 : 1028
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčár Ján 346 : Ćulák Daniel 357)
01.10.2012 19:00 REAL [11] : NAČO KUKÁTE [10] 784 : 671
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 312 : Pálenik Dušan 253)
2. hrací deň - Základná skupina
01.10.2012 20:00 OTC [21] : MIX [24] 825 : 747
Najlepší hráči zápasu: (Ručkay Marian 287 : Hrnčáriková Viera 281)
01.10.2012 20:00 BOWLINGRIDERS [23] : BMW INVEST [22] 714 : 913
Najlepší hráči zápasu: (Uhlárova Monika 273 : Kuča Jozef 325)
01.10.2012 21:00 HALIGALES [17] : JUNIOR [20] 807 : 646
Najlepší hráči zápasu: (Chynoradský Ľuboš 283 : Andreánsky Daniel 254)
01.10.2012 21:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : B-TEAM [18] 731 : 812
Najlepší hráči zápasu: (Tesár Juraj 263 : Barek Ivan 277)
3. hrací deň - Základná skupina
08.10.2012 16:00 LAKY TEAM [1] : HKM [6] 833 : 679
Najlepší hráči zápasu: (Libant Jozef 321 : Kozák Ján 247)
08.10.2012 16:00 DEICIDE [3] : HOTEL JELEŇ [8] 781 : 767
Najlepší hráči zápasu: (Ágh Vladimír 283 : Mlynek Ivan ml. 281)
08.10.2012 17:00 ŠTAMGASTI [5] : CAMEL [2] 910 : 890
Najlepší hráči zápasu: (Králičová Monika 313 : Janček Peter st. 320)
08.10.2012 17:00 CIBAK TEAM [7] : POSTAVIČKY [4] 956 : 896
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 360 : Kožík Michal 339)
08.10.2012 18:00 SUGO TEAM [9] : Z@VINÁČ [14] 882 : 877
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčár Ján 344 : Černý Timotej 347)
08.10.2012 18:00 REAL [11] : SOROŠ [16] 784 : 870
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 297 : Antal Ivan 312)
08.10.2012 19:00 NO COMMENT [13] : NAČO KUKÁTE [10] 751 : 694
Najlepší hráči zápasu: (Megová Viera 265 : Hudek Jozef 267)
08.10.2012 19:00 KRÁTKY PROCES [15] : BACIGALA TEAM [12] 969 : 887
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 329 : Moravčík Juraj 352)
3. hrací deň - Základná skupina
08.10.2012 20:00 HALIGALES [17] : BMW INVEST [22] 817 : 904
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 313 : Kuča Jozef 338)
08.10.2012 20:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : MIX [24] 833 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Tesár Juraj 304 : Kozačenko Vlado 295)
08.10.2012 21:00 OTC [21] : B-TEAM [18] 733 : 776
Najlepší hráči zápasu: (Ručkay Marian 262 : Barek Milan 280)
08.10.2012 21:00 BOWLINGRIDERS [23] : JUNIOR [20] 854 : 843
Najlepší hráči zápasu: (Uhlárova Monika 321 : Šálek Henrich 298)
4. hrací deň - Základná skupina
15.10.2012 16:00 ŠTAMGASTI [5] : POSTAVIČKY [4] 898 : 883
Najlepší hráči zápasu: (Králičová Monika 325 : Kožík Michal 328)
15.10.2012 16:00 CIBAK TEAM [7] : CAMEL [2] 959 : 886
Najlepší hráči zápasu: (Halás Vladimír 349 : Hamarová Marta 320)
15.10.2012 17:00 LAKY TEAM [1] : HOTEL JELEŇ [8] 900 : 926
Najlepší hráči zápasu: (Libant Jozef 333 : Mlyneková Petra 328)
15.10.2012 17:00 DEICIDE [3] : HKM [6] 874 : 665
Najlepší hráči zápasu: (Halás Pavol 333 : Gut Martin 250)
15.10.2012 18:00 NO COMMENT [13] : BACIGALA TEAM [12] 787 : 980
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 275 : Ćulák Daniel 356)
15.10.2012 18:00 KRÁTKY PROCES [15] : NAČO KUKÁTE [10] 925 : 742
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 311 : Pálenik Dušan 261)
15.10.2012 19:00 SUGO TEAM [9] : SOROŠ [16] 862 : 782
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčárová Anna 320 : Antal Ivan 281)
15.10.2012 19:00 REAL [11] : Z@VINÁČ [14] 779 : 944
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 322 : Chmelková Miroslava 328)
4. hrací deň - Základná skupina
15.10.2012 20:00 OTC [21] : JUNIOR [20] 781 : 707
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 297 : Andreánsky Daniel 243)
15.10.2012 20:00 BOWLINGRIDERS [23] : B-TEAM [18] 785 : 801
Najlepší hráči zápasu: (Halásová Bibiana 302 : Janček Erik 285)
15.10.2012 21:00 HALIGALES [17] : MIX [24] 865 : 797
Najlepší hráči zápasu: (Gažovič Anton 305 : Kozačenko Vlado 329)
15.10.2012 21:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : BMW INVEST [22] 850 : 876
Najlepší hráči zápasu: (Matušek Jozef 309 : Soják Ervín 313)
5. hrací deň - Základná skupina
22.10.2012 16:00 BACIGALA TEAM [12] : MIX [24] 832 : 778
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 299 : Kozačenko Vlado 313)
22.10.2012 16:00 B-TEAM [18] : Z@VINÁČ [14] 823 : 766
Najlepší hráči zápasu: (Janček Erik 300 : Černý Timotej 273)
22.10.2012 17:00 NAČO KUKÁTE [10] : BMW INVEST [22] 682 : 862
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Juraj 246 : Skalický František 313)
22.10.2012 17:00 JUNIOR [20] : SOROŠ [16] 713 : 852
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 256 : Belanský Daniel 289)
22.10.2012 18:00 HALIGALES [17] : ŠTAMGASTI [5] 865 : 985
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 324 : Králičová Monika 339)
22.10.2012 18:00 BOWLINGRIDERS [23] : DEICIDE [3] 800 : 779
Najlepší hráči zápasu: (Uhlárova Monika 325 : Halás Pavol 308)
22.10.2012 19:00 CIBAK TEAM [7] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 934 : 833
Najlepší hráči zápasu: (Halás Vladimír 349 : Tesár Juraj 322)
22.10.2012 19:00 OTC [21] : LAKY TEAM [1] 759 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 302 : Libant Jozef 276)
5. hrací deň - Základná skupina
22.10.2012 20:00 CAMEL [2] : NO COMMENT [13] 898 : 837
Najlepší hráči zápasu: (Janček Peter st. 303 : Koleno Ján 307)
22.10.2012 20:00 HOTEL JELEŇ [8] : REAL [11] 806 : 808
Najlepší hráči zápasu: (Sedlaček Martin 283 : Racik Erik 305)
22.10.2012 21:00 POSTAVIČKY [4] : KRÁTKY PROCES [15] 917 : 1003
Najlepší hráči zápasu: (Kožíková Michaela 323 : Šefraník Zdeno 355)
22.10.2012 21:00 HKM [6] : SUGO TEAM [9] 680 : 820
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 246 : Hrnčár Ján 342)
6. hrací deň - Základná skupina
29.10.2012 16:00 NAČO KUKÁTE [10] : B-TEAM [18] 762 : 808
Najlepší hráči zápasu: (Pálenik Dušan 295 : Barek Milan 296)
29.10.2012 16:00 JUNIOR [20] : BACIGALA TEAM [12] 724 : 942
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 269 : Moravčík Juraj 317)
29.10.2012 17:00 SOROŠ [16] : MIX [24] 742 : 799
Najlepší hráči zápasu: (Belanský Daniel 256 : Kozačenko Vlado 316)
29.10.2012 17:00 BMW INVEST [22] : Z@VINÁČ [14] 997 : 978
Najlepší hráči zápasu: (Skalický František 364 : Chmelková Miroslava 368)
29.10.2012 18:00 HALIGALES [17] : LAKY TEAM [1] 827 : 740
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 335 : Mertel Viliam 276)
29.10.2012 18:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : DEICIDE [3] 789 : 924
Najlepší hráči zápasu: (Kollár Dušan 293 : Halás Pavol 340)
29.10.2012 19:00 ŠTAMGASTI [5] : OTC [21] 940 : 800
Najlepší hráči zápasu: (Králičová Monika 342 : Rafajdus Ivan 310)
29.10.2012 19:00 BOWLINGRIDERS [23] : CIBAK TEAM [7] 850 : 970
Najlepší hráči zápasu: (Halásová Bibiana 305 : Tkáč Pavol 377)
6. hrací deň - Základná skupina
29.10.2012 20:00 CAMEL [2] : SUGO TEAM [9] 839 : 945
Najlepší hráči zápasu: (Janček Peter st. 309 : Hrnčár Ján 368)
29.10.2012 20:00 POSTAVIČKY [4] : REAL [11] 875 : 789
Najlepší hráči zápasu: (Kvanta Ľuboš 314 : Racik Erik 322)
29.10.2012 21:00 HKM [6] : NO COMMENT [13] 726 : 810
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 253 : Moravec Andrej 304)
29.10.2012 21:00 HOTEL JELEŇ [8] : KRÁTKY PROCES [15] 772 : 926
Najlepší hráči zápasu: (Mlynek Ivan ml. 268 : Halás Miro 318)
7. hrací deň - Základná skupina
05.11.2012 16:00 NAČO KUKÁTE [10] : MIX [24] 767 : 801
Najlepší hráči zápasu: (Pálenik Dušan 330 : Hrnčáriková Viera 323)
05.11.2012 16:00 BMW INVEST [22] : SOROŠ [16] 801 : 843
Najlepší hráči zápasu: (Skalický František 314 : Antal Miloš 323)
05.11.2012 17:00 BACIGALA TEAM [12] : B-TEAM [18] 917 : 849
Najlepší hráči zápasu: (Ćulák Daniel 325 : Šnajdarová Martina 315)
05.11.2012 17:00 JUNIOR [20] : Z@VINÁČ [14] 773 : 831
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 272 : Černý Timotej 294)
05.11.2012 18:00 LAKY TEAM [1] : BOWLINGRIDERS [23] 759 : 893
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 310 : Uhlárova Monika 336)
05.11.2012 18:00 CIBAK TEAM [7] : OTC [21] 933 : 743
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 334 : Rafajdus Ivan 296)
05.11.2012 19:00 ŠTAMGASTI [5] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 945 : 794
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 332 : Tesár Juraj 302)
05.11.2012 19:00 HALIGALES [17] : DEICIDE [3] 885 : 950
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 350 : Rácik Branislav 348)
7. hrací deň - Základná skupina
05.11.2012 20:00 SUGO TEAM [9] : HOTEL JELEŇ [8] 809 : 886
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 280 : Mlynek Ivan ml. 326)
05.11.2012 20:00 KRÁTKY PROCES [15] : HKM [6] 926 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Halás Miro 321 : Kozák Ján 296)
05.11.2012 21:00 REAL [11] : CAMEL [2] 744 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 284 : Janček Peter st. 294)
05.11.2012 21:00 NO COMMENT [13] : POSTAVIČKY [4] 893 : 878
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 310 : Kožík Michal 304)
8. hrací deň - Základná skupina
12.11.2012 16:00 SUGO TEAM [9] : LAKY TEAM [1] 959 : 761
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčárová Anna 334 : Trnený Jozef 276)
12.11.2012 16:00 REAL [11] : DEICIDE [3] 849 : 765
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 330 : Rácik Branislav 262)
12.11.2012 17:00 NO COMMENT [13] : ŠTAMGASTI [5] 914 : 879
Najlepší hráči zápasu: (Moravec Andrej 310 : Králič Milan 324)
12.11.2012 17:00 KRÁTKY PROCES [15] : CIBAK TEAM [7] 979 : 972
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 333 : Tkáč Pavol 365)
12.11.2012 18:00 CAMEL [2] : B-TEAM [18] 812 : 801
Najlepší hráči zápasu: (Vrana Jozef 292 : Barek Ivan 282)
12.11.2012 18:00 POSTAVIČKY [4] : JUNIOR [20] 879 : 782
Najlepší hráči zápasu: (Kožík Michal 340 : Andreánsky Daniel 307)
12.11.2012 19:00 HKM [6] : BMW INVEST [22] 837 : 945
Najlepší hráči zápasu: (Formel Vladimír 297 : Skalický František 361)
12.11.2012 19:00 HOTEL JELEŇ [8] : MIX [24] 786 : 804
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Jana 284 : Hrnčáriková Viera 300)
8. hrací deň - Základná skupina
12.11.2012 20:00 NAČO KUKÁTE [10] : HALIGALES [17] 919 : 893
Najlepší hráči zápasu: (Surgoš Martin 321 : Gažovič Anton 312)
12.11.2012 20:00 BACIGALA TEAM [12] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 949 : 761
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 373 : Tesár Juraj 262)
12.11.2012 21:00 Z@VINÁČ [14] : OTC [21] 886 : 834
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 310 : Miklovič Roman 290)
12.11.2012 21:00 SOROŠ [16] : BOWLINGRIDERS [23] 800 : 856
Najlepší hráči zápasu: (Antal Ivan 274 : Halásová Bibiana 329)
9. hrací deň - Základná skupina
19.11.2012 16:00 NO COMMENT [13] : CIBAK TEAM [7] 966 : 968
Najlepší hráči zápasu: (Hruška Jozef 368 : Halás Vladimír 340)
19.11.2012 16:00 KRÁTKY PROCES [15] : ŠTAMGASTI [5] 1018 : 915
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 390 : Králič Milan 362)
19.11.2012 17:00 SUGO TEAM [9] : DEICIDE [3] 831 : 752
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 296 : Rácik Branislav 277)
19.11.2012 17:00 REAL [11] : LAKY TEAM [1] 738 : 831
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 320 : Libant Jozef 303)
19.11.2012 18:00 HKM [6] : MIX [24] 734 : 765
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 272 : Hrnčáriková Viera 267)
19.11.2012 18:00 HOTEL JELEŇ [8] : BMW INVEST [22] 828 : 953
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Petra 296 : Kuča Jozef 340)
19.11.2012 19:00 CAMEL [2] : JUNIOR [20] 846 : 743
Najlepší hráči zápasu: (Janček Peter st. 345 : Andreánsky Daniel 287)
19.11.2012 19:00 POSTAVIČKY [4] : B-TEAM [18] 968 : 797
Najlepší hráči zápasu: (Kožík Michal 340 : Barek Ivan 317)
9. hrací deň - Základná skupina
19.11.2012 20:00 Z@VINÁČ [14] : BOWLINGRIDERS [23] 889 : 805
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 346 : Uhlárova Monika 284)
19.11.2012 20:00 SOROŠ [16] : OTC [21] 845 : 780
Najlepší hráči zápasu: (Antal Miloš 305 : Rafajdus Ivan 275)
19.11.2012 21:00 NAČO KUKÁTE [10] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 868 : 822
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Juraj 329 : Kollár Dušan 333)
19.11.2012 21:00 BACIGALA TEAM [12] : HALIGALES [17] 831 : 864
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 302 : Šišan Michal 341)
10. hrací deň - Základná skupina
26.11.2012 16:00 NO COMMENT [13] : LAKY TEAM [1] 866 : 701
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 317 : Trnený Jozef 277)
26.11.2012 16:00 KRÁTKY PROCES [15] : DEICIDE [3] 1000 : 834
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 383 : Halás Pavol 285)
26.11.2012 17:00 SUGO TEAM [9] : ŠTAMGASTI [5] 893 : 967
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 315 : Králič Milan 353)
26.11.2012 17:00 REAL [11] : CIBAK TEAM [7] 820 : 1034
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 298 : Halás Vladimír 382)
26.11.2012 18:00 CAMEL [2] : BMW INVEST [22] 835 : 878
Najlepší hráči zápasu: (Janček Peter st. 308 : Skalický František 336)
26.11.2012 18:00 POSTAVIČKY [4] : MIX [24] 854 : 759
Najlepší hráči zápasu: (Legerský Branislav 297 : Hrnčáriková Viera 299)
26.11.2012 19:00 HKM [6] : B-TEAM [18] 777 : 834
Najlepší hráči zápasu: (Formel Vladimír 278 : Šnajdarová Martina 286)
26.11.2012 19:00 HOTEL JELEŇ [8] : JUNIOR [20] 767 : 858
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Petra 272 : Andreánsky Daniel 340)
10. hrací deň - Základná skupina
26.11.2012 20:00 Z@VINÁČ [14] : HALIGALES [17] 862 : 800
Najlepší hráči zápasu: (Chmelková Miroslava 300 : Gažovič Anton 287)
26.11.2012 20:00 SOROŠ [16] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 879 : 868
Najlepší hráči zápasu: (Antal Ivan 305 : Kollár Dušan 340)
26.11.2012 21:00 NAČO KUKÁTE [10] : OTC [21] 796 : 779
Najlepší hráči zápasu: (Pálenik Dušan 309 : Ághová Iveta 305)
26.11.2012 21:00 BACIGALA TEAM [12] : BOWLINGRIDERS [23] 835 : 946
Najlepší hráči zápasu: (Ćulák Daniel 284 : Uhlárova Monika 329)
11. hrací deň - Základná skupina
03.12.2012 16:00 SUGO TEAM [9] : CIBAK TEAM [7] 803 : 1009
Najlepší hráči zápasu: (Suchánková Iveta 288 : Halás Vladimír 358)
03.12.2012 16:00 REAL [11] : ŠTAMGASTI [5] 714 : 933
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 261 : Genov Dušan 346)
03.12.2012 17:00 NO COMMENT [13] : DEICIDE [3] 794 : 858
Najlepší hráči zápasu: (Moravec Andrej 295 : Halás Pavol 311)
03.12.2012 17:00 KRÁTKY PROCES [15] : LAKY TEAM [1] 959 : 690
Najlepší hráči zápasu: (Halás Miro 337 : Libant Jozef 277)
03.12.2012 18:00 HKM [6] : JUNIOR [20] 788 : 814
Najlepší hráči zápasu: (Formel Vladimír 279 : Andreánsky Daniel 300)
03.12.2012 18:00 HOTEL JELEŇ [8] : B-TEAM [18] 814 : 791
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Petra 302 : Barek Ivan 282)
03.12.2012 19:00 CAMEL [2] : MIX [24] 809 : 765
Najlepší hráči zápasu: (Vrana Jozef 293 : Hrnčáriková Viera 302)
03.12.2012 19:00 POSTAVIČKY [4] : BMW INVEST [22] 900 : 836
Najlepší hráči zápasu: (Kožík Michal 329 : Knotek Robert 292)
11. hrací deň - Základná skupina
03.12.2012 20:00 NAČO KUKÁTE [10] : BOWLINGRIDERS [23] 786 : 818
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Juraj 328 : Halásová Bibiana 293)
03.12.2012 20:00 BACIGALA TEAM [12] : OTC [21] 1005 : 786
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 358 : Ághová Iveta 277)
03.12.2012 21:00 Z@VINÁČ [14] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 859 : 786
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 297 : Kollár Dušan 297)
03.12.2012 21:00 SOROŠ [16] : HALIGALES [17] 845 : 887
Najlepší hráči zápasu: (Antal Miloš 296 : Šišan Michal 392)
12. hrací deň - Základná skupina
10.12.2012 16:00 Z@VINÁČ [14] : SOROŠ [16] 846 : 844
Najlepší hráči zápasu: (Chmelka Miroslav 288 : Antal Ivan 295)
10.12.2012 16:00 B-TEAM [18] : JUNIOR [20] 793 : 779
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 284 : Manca Štefan 266)
10.12.2012 17:00 BACIGALA TEAM [12] : NAČO KUKÁTE [10] 875 : 767
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 305 : Pálenik Dušan 259)
10.12.2012 17:00 MIX [24] : BMW INVEST [22] 734 : 893
Najlepší hráči zápasu: (Kozačenko Vlado 271 : Knotek Robert 332)
10.12.2012 18:00 ŠTAMGASTI [5] : CIBAK TEAM [7] 971 : 986
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 368 : Wesolowski Tomáš 377)
10.12.2012 18:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : HALIGALES [17] 773 : 852
Najlepší hráči zápasu: (Tesár Juraj 263 : Chynoradský Ľuboš 341)
10.12.2012 19:00 LAKY TEAM [1] : DEICIDE [3] 848 : 731
Najlepší hráči zápasu: (Libant Jozef 290 : Halás Pavol 261)
10.12.2012 19:00 OTC [21] : BOWLINGRIDERS [23] 840 : 782
Najlepší hráči zápasu: (Miklovič Roman 329 : Uhlárova Monika 285)
12. hrací deň - Základná skupina
10.12.2012 20:00 POSTAVIČKY [4] : CAMEL [2] 885 : 789
Najlepší hráči zápasu: (Kožíková Michaela 356 : Janček Peter st. 319)
10.12.2012 20:00 NO COMMENT [13] : KRÁTKY PROCES [15] 830 : 963
Najlepší hráči zápasu: (Koleno Ján 297 : Šefraníková Katarína 366)
10.12.2012 21:00 HOTEL JELEŇ [8] : HKM [6] 840 : 818
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Petra 321 : Gut Martin 294)
10.12.2012 21:00 SUGO TEAM [9] : REAL [11] 872 : 887
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčárová Anna 328 : Liso Juraj 335)
13. hrací deň - Základná skupina
02.01.2013 16:00 BACIGALA TEAM [12] : BMW INVEST [22] 891 : 845
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 347 : Soják Ervín 307)
02.01.2013 16:00 MIX [24] : Z@VINÁČ [14] 780 : 893
Najlepší hráči zápasu: (Kozačenko Vlado 292 : Černý Timotej 354)
02.01.2013 17:00 NAČO KUKÁTE [10] : JUNIOR [20] 832 : 802
Najlepší hráči zápasu: (Surgoš Martin 295 : Andreánsky Daniel 323)
02.01.2013 17:00 B-TEAM [18] : SOROŠ [16] 912 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 321 : Antal Miloš 276)
02.01.2013 18:00 DEICIDE [3] : OTC [21] 811 : 787
Najlepší hráči zápasu: (Ágh Vladimír 300 : Ručkay Marian 292)
02.01.2013 18:00 ŠTAMGASTI [5] : BOWLINGRIDERS [23] 954 : 818
Najlepší hráči zápasu: (Králičová Monika 356 : Slovák Peter 292)
02.01.2013 19:00 CIBAK TEAM [7] : HALIGALES [17] 943 : 858
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowská Dana 339 : Cibulka Ľubomír 304)
02.01.2013 19:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : LAKY TEAM [1] 816 : 910
Najlepší hráči zápasu: (Kollár Dušan 340 : Libant Jozef 312)
13. hrací deň - Základná skupina
02.01.2013 20:00 REAL [11] : HKM [6] 866 : 771
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 320 : Formel Vladimír 277)
02.01.2013 20:00 NO COMMENT [13] : HOTEL JELEŇ [8] 815 : 906
Najlepší hráči zápasu: (Moravec Andrej 295 : Mlynek Ivan ml. 340)
02.01.2013 21:00 SUGO TEAM [9] : POSTAVIČKY [4] 868 : 971
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 335 : Kvasňovský Miloš 328)
02.01.2013 21:00 KRÁTKY PROCES [15] : CAMEL [2] 951 : 846
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 354 : Janček Peter st. 320)
14. hrací deň - Základná skupina
07.01.2013 16:00 CAMEL [2] : HALIGALES [17] 820 : 941
Najlepší hráči zápasu: (Vrana Jozef 292 : Šišan Michal 367)
07.01.2013 16:00 POSTAVIČKY [4] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 866 : 826
Najlepší hráči zápasu: (Legerský Branislav 301 : Wesolowski Ján 296)
07.01.2013 17:00 HKM [6] : OTC [21] 812 : 877
Najlepší hráči zápasu: (Formel Vladimír 309 : Ághová Iveta 310)
07.01.2013 17:00 HOTEL JELEŇ [8] : BOWLINGRIDERS [23] 847 : 797
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Petra 309 : Slovák Peter 322)
07.01.2013 18:00 B-TEAM [18] : SUGO TEAM [9] 937 : 926
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 346 : Hrnčár Ján 328)
07.01.2013 18:00 JUNIOR [20] : REAL [11] 784 : 755
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 326 : Korman Miloš 268)
07.01.2013 19:00 BMW INVEST [22] : NO COMMENT [13] 894 : 824
Najlepší hráči zápasu: (Skalický František 317 : Koleno Ján 339)
07.01.2013 19:00 MIX [24] : KRÁTKY PROCES [15] 803 : 1010
Najlepší hráči zápasu: (Gažovičová Kristína 283 : Šefraníková Katarína 354)
14. hrací deň - Základná skupina
07.01.2013 20:00 LAKY TEAM [1] : NAČO KUKÁTE [10] 817 : 783
Najlepší hráči zápasu: (Libant Jozef 288 : Pálenik Dušan 280)
07.01.2013 20:00 DEICIDE [3] : BACIGALA TEAM [12] 800 : 887
Najlepší hráči zápasu: (Halás Pavol 319 : Moravčík Peter 342)
07.01.2013 21:00 ŠTAMGASTI [5] : Z@VINÁČ [14] 902 : 830
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 314 : Černý Timotej 324)
07.01.2013 21:00 CIBAK TEAM [7] : SOROŠ [16] 967 : 824
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 362 : Antal Ivan 313)
15. hrací deň - Základná skupina
14.01.2013 16:00 HKM [6] : BOWLINGRIDERS [23] 639 : 871
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 231 : Uhlárova Monika 324)
14.01.2013 16:00 HOTEL JELEŇ [8] : OTC [21] 893 : 824
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Jana 327 : Rafajdus Ivan 297)
14.01.2013 17:00 CAMEL [2] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 757 : 849
Najlepší hráči zápasu: (Janček Peter st. 288 : Tesár Juraj 317)
14.01.2013 17:00 POSTAVIČKY [4] : HALIGALES [17] 943 : 819
Najlepší hráči zápasu: (Kožík Michal 353 : Liso Ivan 290)
14.01.2013 18:00 BMW INVEST [22] : KRÁTKY PROCES [15] 944 : 948
Najlepší hráči zápasu: (Kuča Jozef 338 : Šefraníková Katarína 353)
14.01.2013 18:00 MIX [24] : NO COMMENT [13] 722 : 939
Najlepší hráči zápasu: (Kozačenko Vlado 260 : Moravec Andrej 340)
14.01.2013 19:00 B-TEAM [18] : REAL [11] 849 : 761
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 305 : Korman Miloš 266)
14.01.2013 19:00 JUNIOR [20] : SUGO TEAM [9] 776 : 824
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 319 : Hrnčár Ján 329)
15. hrací deň - Základná skupina
14.01.2013 20:00 ŠTAMGASTI [5] : SOROŠ [16] 910 : 829
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 322 : Antal Ivan 307)
14.01.2013 20:00 CIBAK TEAM [7] : Z@VINÁČ [14] 948 : 830
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 358 : Černý Timotej 328)
14.01.2013 21:00 LAKY TEAM [1] : BACIGALA TEAM [12] 850 : 881
Najlepší hráči zápasu: (Goda Otto 318 : Moravčík Peter 323)
14.01.2013 21:00 DEICIDE [3] : NAČO KUKÁTE [10] 864 : 726
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Branislav 320 : Surgoš Martin 250)
16. hrací deň - Základná skupina
21.01.2013 16:00 HKM [6] : HALIGALES [17] 753 : 854
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 267 : Gažovič Anton 305)
21.01.2013 16:00 HOTEL JELEŇ [8] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 810 : 813
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Jana 295 : Wesolowski Ján 301)
21.01.2013 17:00 CAMEL [2] : OTC [21] 869 : 789
Najlepší hráči zápasu: (Janček Peter st. 368 : Ručkay Marian 277)
21.01.2013 17:00 POSTAVIČKY [4] : BOWLINGRIDERS [23] 857 : 899
Najlepší hráči zápasu: (Kožíková Michaela 329 : Halásová Bibiana 330)
21.01.2013 18:00 BMW INVEST [22] : SUGO TEAM [9] 940 : 871
Najlepší hráči zápasu: (Kuča Jozef 332 : Hrnčár Ján 323)
21.01.2013 18:00 MIX [24] : REAL [11] 732 : 841
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčáriková Viera 289 : Liso Juraj 321)
21.01.2013 19:00 B-TEAM [18] : NO COMMENT [13] 775 : 859
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 285 : Moravec Andrej 315)
21.01.2013 19:00 JUNIOR [20] : KRÁTKY PROCES [15] 676 : 938
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 253 : Šefraníková Katarína 326)
16. hrací deň - Základná skupina
21.01.2013 20:00 LAKY TEAM [1] : Z@VINÁČ [14] 790 : 867
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 312 : Černý Timotej 304)
21.01.2013 20:00 DEICIDE [3] : SOROŠ [16] 935 : 786
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Andrej 349 : Antal Miloš 295)
21.01.2013 21:00 ŠTAMGASTI [5] : NAČO KUKÁTE [10] 895 : 899
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 341 : Pálenik Dušan 322)
21.01.2013 21:00 CIBAK TEAM [7] : BACIGALA TEAM [12] 903 : 758
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 358 : Moravčík Juraj 282)
17. hrací deň - Základná skupina
28.01.2013 16:00 CAMEL [2] : BOWLINGRIDERS [23] 888 : 846
Najlepší hráči zápasu: (Janček Peter st. 306 : Uhlárova Monika 310)
28.01.2013 16:00 ŠTAMGASTI [5] : BACIGALA TEAM [12] 891 : 841
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 339 : Ćulák Daniel 319)
28.01.2013 17:00 HKM [6] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 870 : 727
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 307 : Kollár Dušan 260)
28.01.2013 17:00 HOTEL JELEŇ [8] : HALIGALES [17] 899 : 877
Najlepší hráči zápasu: (Mlynek Ivan ml. 313 : Šišan Michal 304)
28.01.2013 18:00 B-TEAM [18] : KRÁTKY PROCES [15] 943 : 972
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 332 : Halás Miro 351)
28.01.2013 18:00 JUNIOR [20] : NO COMMENT [13] 817 : 871
Najlepší hráči zápasu: (Šálek Henrich 308 : Durák Gabriel 300)
28.01.2013 19:00 BMW INVEST [22] : REAL [11] 854 : 867
Najlepší hráči zápasu: (Kuča Jozef 322 : Racik Erik 336)
28.01.2013 19:00 MIX [24] : SUGO TEAM [9] 789 : 877
Najlepší hráči zápasu: (Kozačenko Vlado 291 : Hrnčár Ján 330)
17. hrací deň - Základná skupina
28.01.2013 20:00 POSTAVIČKY [4] : OTC [21] 880 : 837
Najlepší hráči zápasu: (Kožíková Michaela 309 : Miklovič Roman 311)
28.01.2013 20:00 CIBAK TEAM [7] : NAČO KUKÁTE [10] 957 : 764
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 360 : Rácik Juraj 275)
28.01.2013 21:00 LAKY TEAM [1] : SOROŠ [16] 867 : 831
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 315 : Antal Ivan 316)
28.01.2013 21:00 DEICIDE [3] : Z@VINÁČ [14] 857 : 906
Najlepší hráči zápasu: (Halás Pavol 296 : Černý Timotej 342)
18. hrací deň - Základná skupina
04.02.2013 16:00 SOROŠ [16] : NAČO KUKÁTE [10] 780 : 834
Najlepší hráči zápasu: (Belanský Daniel 270 : Pálenik Dušan 309)
04.02.2013 16:00 JUNIOR [20] : BMW INVEST [22] 767 : 936
Najlepší hráči zápasu: (Manca Štefan 293 : Knotek Robert 364)
04.02.2013 17:00 Z@VINÁČ [14] : BACIGALA TEAM [12] 823 : 891
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 298 : Moravčík Juraj 305)
04.02.2013 17:00 B-TEAM [18] : MIX [24] 856 : 741
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 316 : Kozačenko Vlado 289)
04.02.2013 18:00 CIBAK TEAM [7] : LAKY TEAM [1] 928 : 753
Najlepší hráči zápasu: (Tkáč Pavol 330 : Libant Jozef 265)
04.02.2013 18:00 OTC [21] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 837 : 705
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 288 : Kollár Dušan 243)
04.02.2013 19:00 DEICIDE [3] : ŠTAMGASTI [5] 829 : 996
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Branislav 317 : Genov Dušan 343)
04.02.2013 19:00 BOWLINGRIDERS [23] : HALIGALES [17] 846 : 903
Najlepší hráči zápasu: (Uhlárova Monika 341 : Gažovič Anton 338)
18. hrací deň - Základná skupina
04.02.2013 20:00 HKM [6] : POSTAVIČKY [4] 764 : 917
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 266 : Kožík Michal 316)
04.02.2013 20:00 KRÁTKY PROCES [15] : SUGO TEAM [9] 934 : 868
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 325 : Hrnčárová Anna 293)
04.02.2013 21:00 CAMEL [2] : HOTEL JELEŇ [8] 863 : 894
Najlepší hráči zápasu: (Barek Anton 290 : Sedlaček Martin 349)
04.02.2013 21:00 REAL [11] : NO COMMENT [13] 743 : 833
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 278 : Durák Gabriel 292)
19. hrací deň - Základná skupina
11.02.2013 16:00 SOROŠ [16] : BACIGALA TEAM [12] 898 : 989
Najlepší hráči zápasu: (Belanský Daniel 347 : Uhrák Maroš 354)
11.02.2013 16:00 MIX [24] : JUNIOR [20] 724 : 830
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčáriková Viera 260 : Šálek Henrich 301)
11.02.2013 17:00 Z@VINÁČ [14] : NAČO KUKÁTE [10] 890 : 752
Najlepší hráči zápasu: (Chmelka Miroslav 309 : Harnušek Peter 284)
11.02.2013 17:00 BMW INVEST [22] : B-TEAM [18] 1004 : 903
Najlepší hráči zápasu: (Soják Ervín 354 : Barek Milan 342)
11.02.2013 18:00 DEICIDE [3] : CIBAK TEAM [7] 814 : 913
Najlepší hráči zápasu: (Halás Pavol 313 : Wesolowski Tomáš 366)
11.02.2013 18:00 BOWLINGRIDERS [23] : NEPOČUJÚCI TEAM [19] 819 : 787
Najlepší hráči zápasu: (Uhlárova Monika 311 : Kollár Dušan 277)
11.02.2013 19:00 LAKY TEAM [1] : ŠTAMGASTI [5] 780 : 840
Najlepší hráči zápasu: (Goda Otto 281 : Králič Milan 342)
11.02.2013 19:00 HALIGALES [17] : OTC [21] 928 : 849
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 344 : Rafajdus Ivan 315)
19. hrací deň - Základná skupina
11.02.2013 20:00 HOTEL JELEŇ [8] : POSTAVIČKY [4] 788 : 914
Najlepší hráči zápasu: (Mlyneková Petra 283 : Kožíková Michaela 324)
11.02.2013 20:00 REAL [11] : KRÁTKY PROCES [15] 855 : 901
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 338 : Halás Tibor 323)
11.02.2013 21:00 CAMEL [2] : HKM [6] 890 : 737
Najlepší hráči zápasu: (Barek Anton 327 : Gut Martin 265)
11.02.2013 21:00 NO COMMENT [13] : SUGO TEAM [9] 886 : 931
Najlepší hráči zápasu: (Durák Gabriel 327 : Hrnčárová Anna 350)
20. hrací deň - Základná skupina
18.02.2013 16:00 HALIGALES [17] : SUGO TEAM [9] 858 : 774
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 301 : Suchánek Ivan 266)
18.02.2013 16:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : REAL [11] 788 : 831
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Ján 280 : Racik Erik 334)
18.02.2013 17:00 OTC [21] : NO COMMENT [13] 855 : 816
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 332 : Mego Tomáš 295)
18.02.2013 17:00 BOWLINGRIDERS [23] : KRÁTKY PROCES [15] 803 : 932
Najlepší hráči zápasu: (Slovák Peter 285 : Halás Miro 333)
18.02.2013 18:00 NAČO KUKÁTE [10] : CAMEL [2] 843 : 875
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Juraj 311 : Janček Peter st. 330)
18.02.2013 18:00 BACIGALA TEAM [12] : POSTAVIČKY [4] 925 : 961
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 352 : Kožík Michal 357)
18.02.2013 19:00 Z@VINÁČ [14] : HKM [6] 921 : 860
Najlepší hráči zápasu: (Chmelka Miroslav 315 : Gut Martin 297)
18.02.2013 19:00 SOROŠ [16] : HOTEL JELEŇ [8] 767 : 750
Najlepší hráči zápasu: (Belanský Daniel 273 : Mlynek Ivan ml. 257)
20. hrací deň - Základná skupina
18.02.2013 20:00 B-TEAM [18] : LAKY TEAM [1] 864 : 836
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 319 : Trnený Jozef 321)
18.02.2013 20:00 JUNIOR [20] : DEICIDE [3] 713 : 820
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 275 : Halás Pavol 294)
18.02.2013 21:00 BMW INVEST [22] : ŠTAMGASTI [5] 928 : 890
Najlepší hráči zápasu: (Kuča Jozef 339 : Králičová Monika 311)
18.02.2013 21:00 MIX [24] : CIBAK TEAM [7] 724 : 878
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčáriková Viera 276 : Kadlečík Vladimír 305)
21. hrací deň - Základná skupina
25.02.2013 16:00 OTC [21] : KRÁTKY PROCES [15] 792 : 1014
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 287 : Halás Miro 359)
25.02.2013 16:00 BOWLINGRIDERS [23] : NO COMMENT [13] 831 : 894
Najlepší hráči zápasu: (Halásová Bibiana 343 : Durák Gabriel 326)
25.02.2013 17:00 HALIGALES [17] : REAL [11] 711 : 790
Najlepší hráči zápasu: (Liso Ivan 296 : Racik Erik 312)
25.02.2013 17:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : SUGO TEAM [9] 762 : 900
Najlepší hráči zápasu: (Kollár Dušan 319 : Suchánková Iveta 326)
25.02.2013 18:00 Z@VINÁČ [14] : HOTEL JELEŇ [8] 887 : 892
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 337 : Mlynek Ivan st. 322)
25.02.2013 18:00 SOROŠ [16] : HKM [6] 738 : 817
Najlepší hráči zápasu: (Začko Miroslav 251 : Formel Vladimír 299)
25.02.2013 19:00 NAČO KUKÁTE [10] : POSTAVIČKY [4] 895 : 922
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Juraj 361 : Kožík Michal 347)
25.02.2013 19:00 BACIGALA TEAM [12] : CAMEL [2] 859 : 926
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 311 : Barek Anton 375)
21. hrací deň - Základná skupina
25.02.2013 20:00 BMW INVEST [22] : CIBAK TEAM [7] 987 : 908
Najlepší hráči zápasu: (Knotek Robert 347 : Tkáč Pavol 339)
25.02.2013 20:00 MIX [24] : ŠTAMGASTI [5] 823 : 913
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčáriková Viera 312 : Králičová Monika 326)
25.02.2013 21:00 B-TEAM [18] : DEICIDE [3] 966 : 838
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 382 : Rácik Branislav 319)
25.02.2013 21:00 JUNIOR [20] : LAKY TEAM [1] 862 : 772
Najlepší hráči zápasu: (Šálek Henrich 332 : Mertel Viliam 290)
22. hrací deň - Základná skupina
04.03.2013 16:00 HALIGALES [17] : NO COMMENT [13] 834 : 881
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 293 : Durák Gabriel 330)
04.03.2013 16:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : KRÁTKY PROCES [15] 742 : 858
Najlepší hráči zápasu: (Tesár Juraj 266 : Šefraníková Katarína 318)
04.03.2013 17:00 OTC [21] : SUGO TEAM [9] 841 : 899
Najlepší hráči zápasu: (Rafajdus Ivan 332 : Hrnčár Ján 331)
04.03.2013 17:00 BOWLINGRIDERS [23] : REAL [11] 958 : 825
Najlepší hráči zápasu: (Koňa Peter 344 : Korman Miloš 290)
04.03.2013 18:00 Z@VINÁČ [14] : CAMEL [2] 965 : 882
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 329 : Barek Anton 298)
04.03.2013 18:00 SOROŠ [16] : POSTAVIČKY [4] 816 : 926
Najlepší hráči zápasu: (Belanský Daniel 314 : Zeisel Jozef 318)
04.03.2013 19:00 NAČO KUKÁTE [10] : HKM [6] 819 : 883
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Juraj 308 : Gut Martin 315)
04.03.2013 19:00 BACIGALA TEAM [12] : HOTEL JELEŇ [8] 858 : 803
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 298 : Mlynek Ivan st. 293)
22. hrací deň - Základná skupina
04.03.2013 20:00 BMW INVEST [22] : LAKY TEAM [1] 922 : 774
Najlepší hráči zápasu: (Soják Ervín 325 : Mertel Viliam 289)
04.03.2013 20:00 MIX [24] : DEICIDE [3] 783 : 816
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčáriková Viera 296 : Halás Pavol 310)
04.03.2013 21:00 B-TEAM [18] : ŠTAMGASTI [5] 873 : 889
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 300 : Genov Dušan 305)
04.03.2013 21:00 JUNIOR [20] : CIBAK TEAM [7] 745 : 1031
Najlepší hráči zápasu: (Mancová Katarína 255 : Wesolowski Tomáš 384)
23. hrací deň - Základná skupina
11.03.2013 16:00 OTC [21] : REAL [11] 891 : 830
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 362 : Racik Erik 292)
11.03.2013 16:00 BOWLINGRIDERS [23] : SUGO TEAM [9] 774 : 708
Najlepší hráči zápasu: (Uhlárova Monika 269 : Suchánková Iveta 266)
11.03.2013 17:00 HALIGALES [17] : KRÁTKY PROCES [15] 880 : 910
Najlepší hráči zápasu: (Liso Ivan 314 : Halás Miro 322)
11.03.2013 17:00 NEPOČUJÚCI TEAM [19] : NO COMMENT [13] 849 : 852
Najlepší hráči zápasu: (Tesár Juraj 325 : Durák Gabriel 314)
11.03.2013 18:00 NAČO KUKÁTE [10] : HOTEL JELEŇ [8] 812 : 842
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Juraj 292 : Sedlaček Martin 303)
11.03.2013 18:00 BACIGALA TEAM [12] : HKM [6] 871 : 722
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 301 : Kozák Ján 270)
11.03.2013 19:00 Z@VINÁČ [14] : POSTAVIČKY [4] 864 : 925
Najlepší hráči zápasu: (Chmelka Miroslav 309 : Kožíková Michaela 324)
11.03.2013 19:00 SOROŠ [16] : CAMEL [2] 890 : 866
Najlepší hráči zápasu: (Antal Miloš 337 : Barek Anton 333)
23. hrací deň - Základná skupina
11.03.2013 20:00 B-TEAM [18] : CIBAK TEAM [7] 874 : 950
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 301 : Wesolowski Tomáš 343)
11.03.2013 20:00 JUNIOR [20] : ŠTAMGASTI [5] 829 : 851
Najlepší hráči zápasu: (Andreánsky Daniel 291 : Králič Milan 308)
11.03.2013 21:00 BMW INVEST [22] : DEICIDE [3] 892 : 859
Najlepší hráči zápasu: (Skalický František 331 : Halás Pavol 299)
11.03.2013 21:00 MIX [24] : LAKY TEAM [1] 777 : 720
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčáriková Viera 265 : Trnený Jozef 287)












Späť