MBL

Archív MBL 2011/2012 hrací plán


Ročník 2011/2012 družstvá Základ:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Nadstavba:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Finále:  
Družstvá:  
tabulka - družstvá Jednotlivci:  
tabulka - jednotlivci tabulka - jednotlivci
1. hrací deň - Základná skupina
26.09.2011 16:30 BMW INVEST [1] : CIBAK TEAM [2] 828 : 863
Najlepší hráči zápasu: (Skalický František 316 : Wesolowski Tomáš 320)
26.09.2011 16:30 REAL [3] : POSTAVIČKY [4] 722 : 843
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 258 : Legerský Branislav 289)
26.09.2011 17:20 DEICIDE [5] : HALIGANDA [6] 662 : 691
Najlepší hráči zápasu: (Ágh Vladimír 226 : Liso Ivan 257)
26.09.2011 17:20 ŠTAMGASTI [7] : OTC [8] 824 : 735
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 301 : Ághová Iveta 260)
26.09.2011 18:10 HKM [9] : B – TEAM [10] 718 : 666
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 282 : Šnajdarová Martina 253)
26.09.2011 18:10 Z@VINÁČ [11] : SOROŠ [12] 855 : 761
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 336 : Belanský Daniel 270)
26.09.2011 19:00 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : BOWLINGRIDERS [14] 680 : 787
Najlepší hráči zápasu: (Panáček Branislav 245 : Halás Tibor 304)
26.09.2011 19:00 KRÁTKY PROCES [15] : BACIGALA TEAM [16] 907 : 725
Najlepší hráči zápasu: (Halás Miro 354 : Ćulák Daniel 298)
1. hrací deň - Základná skupina
26.09.2011 19:50 SUGO TEAM [17] : HRBATA [18] 747 : 454
Najlepší hráči zápasu: (Luščonová Jana 287 : Hrčková Zuzana 159)
26.09.2011 19:50 THE GALES [19] : LAKY TEAM [20] 806 : 810
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 290 : Libant Jozef 297)
2. hrací deň - Základná skupina
03.10.2011 16:30 CIBAK TEAM [2] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 975 : 715
Najlepší hráči zápasu: (Pažitný Juraj 358 : Kollár Dušan 288)
03.10.2011 16:30 REAL [3] : Z@VINÁČ [11] 815 : 706
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 305 : Chmelková Miroslava 256)
03.10.2011 17:30 HKM [9] : HRBATA [18] 655 : 701
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 247 : Babic Karol 275)
03.10.2011 17:30 SUGO TEAM [17] : SOROŠ [12] 783 : 797
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčárová Anna 270 : Antal Ivan 327)
03.10.2011 18:30 DEICIDE [5] : KRÁTKY PROCES [15] 722 : 949
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Branislav 279 : Šefraníková Katarína 324)
03.10.2011 18:30 OTC [8] : BMW INVEST [1] 773 : 964
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 304 : Knotek Robert 332)
03.10.2011 19:30 POSTAVIČKY [4] : THE GALES [19] 711 : 749
Najlepší hráči zápasu: (Kvasňovský Miloš 301 : Šišan Michal 309)
03.10.2011 19:30 LAKY TEAM [20] : B – TEAM [10] 756 : 738
Najlepší hráči zápasu: (Libant Jozef 267 : Šnajdarová Martina 293)
2. hrací deň - Základná skupina
03.10.2011 20:30 ŠTAMGASTI [7] : HALIGANDA [6] 824 : 789
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 296 : Janás Pavol 268)
03.10.2011 20:30 BACIGALA TEAM [16] : BOWLINGRIDERS [14] 804 : 817
Najlepší hráči zápasu: (Ćulák Daniel 308 : Halás Tibor 336)
3. hrací deň - Základná skupina
10.10.2011 16:30 OTC [8] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 794 : 695
Najlepší hráči zápasu: (Ručkay Marian 285 : Kollár Dušan 252)
10.10.2011 16:30 Z@VINÁČ [11] : THE GALES [19] 881 : 802
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 330 : Šišan Michal 303)
10.10.2011 17:30 B – TEAM [10] : HALIGANDA [6] 728 : 766
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 253 : Liso Ivan 271)
10.10.2011 17:30 KRÁTKY PROCES [15] : ŠTAMGASTI [7] 783 : 962
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 297 : Králič Milan 392)
10.10.2011 18:30 REAL [3] : SUGO TEAM [17] 779 : 833
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 332 : Hrnčár Ján 350)
10.10.2011 18:30 LAKY TEAM [20] : HRBATA [18] 781 : 523
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 282 : Taraba Rastislav 194)
10.10.2011 19:30 CIBAK TEAM [2] : BACIGALA TEAM [16] 925 : 902
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 314 : Ćulák Daniel 344)
10.10.2011 19:30 BOWLINGRIDERS [14] : DEICIDE [5] 874 : 812
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 353 : Rácik Branislav 320)
3. hrací deň - Základná skupina
10.10.2011 20:30 BMW INVEST [1] : POSTAVIČKY [4] 909 : 846
Najlepší hráči zápasu: (Knotek Robert 326 : Kvasňovský Miloš 307)
10.10.2011 20:30 HKM [9] : SOROŠ [12] 680 : 791
Najlepší hráči zápasu: (Andreánska Martina 241 : Antal Ivan 277)
4. hrací deň - Základná skupina
17.10.2011 16:30 BACIGALA TEAM [16] : OTC [8] 817 : 784
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 289 : Ághová Iveta 332)
17.10.2011 16:30 SUGO TEAM [17] : THE GALES [19] 788 : 800
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 336 : Šišan Michal 285)
17.10.2011 17:30 REAL [3] : HKM [9] 782 : 696
Najlepší hráči zápasu: (Korman Andrej 303 : Andreánska Martina 276)
17.10.2011 17:30 LAKY TEAM [20] : SOROŠ [12] 772 : 803
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 272 : Antal Miloš 279)
17.10.2011 18:30 ŠTAMGASTI [7] : BOWLINGRIDERS [14] 848 : 768
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 287 : Halás Tibor 292)
17.10.2011 18:30 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : HALIGANDA [6] 744 : 745
Najlepší hráči zápasu: (Panáčková Adriána 283 : Chynoradský Ľuboš 267)
17.10.2011 19:30 POSTAVIČKY [4] : HRBATA [18] 783 : 669
Najlepší hráči zápasu: (Kvanta Ľuboš 271 : Hrčka Miloš 260)
17.10.2011 19:30 B – TEAM [10] : Z@VINÁČ [11] 800 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 280 : Černý Timotej 276)
4. hrací deň - Základná skupina
17.10.2011 20:30 BMW INVEST [1] : KRÁTKY PROCES [15] 798 : 894
Najlepší hráči zápasu: (Knotek Robert 277 : Šefraník Zdeno 320)
17.10.2011 20:30 CIBAK TEAM [2] : DEICIDE [5] 825 : 466
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 299 : Rácik Branislav 272)
5. hrací deň - Základná skupina
24.10.2011 16:30 B – TEAM [10] : SUGO TEAM [17] 765 : 697
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 286 : Luščonová Jana 264)
24.10.2011 16:30 BACIGALA TEAM [16] : HALIGANDA [6] 834 : 772
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 285 : Štefek Ľubomír 291)
24.10.2011 17:30 BMW INVEST [1] : BOWLINGRIDERS [14] 961 : 783
Najlepší hráči zápasu: (Kuča Jozef 344 : Halás Tibor 296)
24.10.2011 17:30 KRÁTKY PROCES [15] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 849 : 565
Najlepší hráči zápasu: (Kozačenko Vlado 289 : Tesár Juraj 191)
24.10.2011 18:30 POSTAVIČKY [4] : SOROŠ [12] 777 : 701
Najlepší hráči zápasu: (Kvasňovský Miloš 275 : Antal Miloš 262)
24.10.2011 18:30 THE GALES [19] : HKM [9] 701 : 677
Najlepší hráči zápasu: (Ulík Martin 259 : Andreánska Martina 228)
24.10.2011 19:30 DEICIDE [5] : OTC [8] 698 : 651
Najlepší hráči zápasu: (Sládečka Jozef 258 : Ručkay Marian 236)
24.10.2011 19:30 ŠTAMGASTI [7] : CIBAK TEAM [2] 868 : 852
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 305 : Wesolowski Tomáš 339)
5. hrací deň - Základná skupina
24.10.2011 20:30 REAL [3] : LAKY TEAM [20] 669 : 678
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 247 : Mertel Marek 245)
24.10.2011 20:30 HRBATA [18] : Z@VINÁČ [11] 525 : 812
Najlepší hráči zápasu: (Hrčková Zuzana 191 : Černý Timotej 299)
6. hrací deň - Základná skupina
31.10.2011 16:30 HKM [9] : DEICIDE [5] 637 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 219 : Rácik Andrej 280)
31.10.2011 16:30 B – TEAM [10] : KRÁTKY PROCES [15] 766 : 867
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 268 : Halás Miro 337)
31.10.2011 17:30 REAL [3] : CIBAK TEAM [2] 733 : 919
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 279 : Tkáč Pavol 343)
31.10.2011 17:30 BOWLINGRIDERS [14] : THE GALES [19] 843 : 713
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 326 : Šišan Michal 251)
31.10.2011 18:30 BMW INVEST [1] : Z@VINÁČ [11] 961 : 804
Najlepší hráči zápasu: (Skalický František 353 : Poitz Thomas 280)
31.10.2011 18:30 LAKY TEAM [20] : BACIGALA TEAM [16] 765 : 725
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 299 : Uhrák Maroš 266)
31.10.2011 19:30 OTC [8] : SOROŠ [12] 689 : 842
Najlepší hráči zápasu: (Rafajdus Ivan 272 : Antal Miloš 288)
31.10.2011 19:30 HRBATA [18] : HALIGANDA [6] 621 : 679
Najlepší hráči zápasu: (Babic Karol 269 : Štefek Ľubomír 293)
6. hrací deň - Základná skupina
31.10.2011 20:30 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : POSTAVIČKY [4] 712 : 698
Najlepší hráči zápasu: (Kollár Dušan 259 : Kvanta Ľuboš 265)
31.10.2011 20:30 SUGO TEAM [17] : ŠTAMGASTI [7] 871 : 838
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 322 : Králič Milan 323)
7. hrací deň - Základná skupina
07.11.2011 16:30 KRÁTKY PROCES [15] : HRBATA [18] 984 : 606
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 350 : Hrčka Miloš 214)
07.11.2011 16:30 LAKY TEAM [20] : DEICIDE [5] 771 : 784
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 321 : Rácik Branislav 333)
07.11.2011 17:30 Z@VINÁČ [11] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 821 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Chmelka Miroslav 278 : Matušek Jozef 276)
07.11.2011 17:30 BACIGALA TEAM [16] : POSTAVIČKY [4] 776 : 813
Najlepší hráči zápasu: (Ćulák Daniel 288 : Kvasňovský Miloš 274)
07.11.2011 18:30 REAL [3] : OTC [8] 705 : 705
Najlepší hráči zápasu: (Liso Juraj 270 : Ághová Iveta 273)
07.11.2011 18:30 BOWLINGRIDERS [14] : B – TEAM [10] 861 : 743
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 347 : Barek Ivan 260)
07.11.2011 19:30 BMW INVEST [1] : SUGO TEAM [17] 875 : 708
Najlepší hráči zápasu: (Knotek Robert 295 : Hrnčár Ján 276)
07.11.2011 19:30 ŠTAMGASTI [7] : HKM [9] 797 : 649
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 306 : Gut Martin 244)
7. hrací deň - Základná skupina
07.11.2011 20:30 HALIGANDA [6] : SOROŠ [12] 777 : 737
Najlepší hráči zápasu: (Janás Pavol 284 : Antal Miloš 258)
07.11.2011 20:30 THE GALES [19] : CIBAK TEAM [2] 785 : 847
Najlepší hráči zápasu: (Ulík Martin 274 : Wesolowski Tomáš 308)
8. hrací deň - Základná skupina
14.11.2011 16:30 BOWLINGRIDERS [14] : HRBATA [18] 811 : 571
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 313 : Hrčková Zuzana 203)
14.11.2011 16:30 LAKY TEAM [20] : ŠTAMGASTI [7] 837 : 912
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 305 : Farkaš Michal 309)
14.11.2011 17:30 CIBAK TEAM [2] : B – TEAM [10] 982 : 750
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 360 : Barek Ivan 279)
14.11.2011 17:30 OTC [8] : THE GALES [19] 700 : 751
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 265 : Kňazovický Robert 277)
14.11.2011 18:30 DEICIDE [5] : POSTAVIČKY [4] 684 : 855
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Branislav 266 : Kožíková Michaela 314)
14.11.2011 18:30 SUGO TEAM [17] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 719 : 702
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčár Ján 288 : Panáčková Adriána 264)
14.11.2011 19:30 REAL [3] : HALIGANDA [6] 867 : 764
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 367 : Cibuľka Ľubomír 280)
14.11.2011 19:30 KRÁTKY PROCES [15] : SOROŠ [12] 850 : 766
Najlepší hráči zápasu: (Halás Miro 305 : Antal Ivan 262)
8. hrací deň - Základná skupina
14.11.2011 20:30 HKM [9] : BMW INVEST [1] 750 : 917
Najlepší hráči zápasu: (Andreánska Martina 272 : Skalický František 353)
14.11.2011 20:30 Z@VINÁČ [11] : BACIGALA TEAM [16] 852 : 778
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 314 : Ćulák Daniel 297)
9. hrací deň - Základná skupina
21.11.2011 16:30 ŠTAMGASTI [7] : POSTAVIČKY [4] 820 : 694
Najlepší hráči zápasu: (Králičová Monika 290 : Zeisel Jozef 260)
21.11.2011 16:30 SOROŠ [12] : BOWLINGRIDERS [14] 726 : 750
Najlepší hráči zápasu: (Belanský Daniel 274 : Halás Tibor 266)
21.11.2011 17:30 Z@VINÁČ [11] : DEICIDE [5] 804 : 795
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 286 : Rácik Branislav 296)
21.11.2011 17:30 BACIGALA TEAM [16] : SUGO TEAM [17] 792 : 835
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 266 : Hrnčár Ján 280)
21.11.2011 18:30 CIBAK TEAM [2] : HRBATA [18] 886 : 616
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 328 : Hrčka Miloš 205)
21.11.2011 18:30 HALIGANDA [6] : THE GALES [19] 863 : 825
Najlepší hráči zápasu: (Štefek Ľubomír 326 : Kňazovický Robert 280)
21.11.2011 19:30 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : HKM [9] 733 : 705
Najlepší hráči zápasu: (Matušek Jozef 255 : Kozák Ján 271)
21.11.2011 19:30 LAKY TEAM [20] : BMW INVEST [1] 748 : 929
Najlepší hráči zápasu: (Goda Otto 257 : Kuča Jozef 339)
9. hrací deň - Základná skupina
21.11.2011 20:30 REAL [3] : KRÁTKY PROCES [15] 732 : 832
Najlepší hráči zápasu: (Racik Erik 277 : Šefraník Zdeno 315)
21.11.2011 20:30 OTC [8] : B – TEAM [10] 813 : 719
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 364 : Barek Milan 245)
10. hrací deň - Základná skupina
28.11.2011 16:30 BMW INVEST [1] : HALIGANDA [6] 959 : 806
Najlepší hráči zápasu: (Knotek Robert 362 : Chynoradský Ľuboš 284)
28.11.2011 16:30 CIBAK TEAM [2] : SOROŠ [12] 888 : 847
Najlepší hráči zápasu: (Halás Vladimír 309 : Belanský Daniel 319)
28.11.2011 17:30 B – TEAM [10] : POSTAVIČKY [4] 775 : 887
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 278 : Kvanta Ľuboš 311)
28.11.2011 17:30 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : LAKY TEAM [20] 726 : 854
Najlepší hráči zápasu: (Kollár Dušan 277 : Libant Jozef 302)
28.11.2011 18:30 ŠTAMGASTI [7] : Z@VINÁČ [11] 870 : 912
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 303 : Poitz Martin 314)
28.11.2011 18:30 BACIGALA TEAM [16] : HKM [9] 779 : 719
Najlepší hráči zápasu: (Ćulák Daniel 309 : Kozák Ján 256)
28.11.2011 19:30 SUGO TEAM [17] : DEICIDE [5] 819 : 804
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčár Ján 294 : Rácik Branislav 338)
28.11.2011 19:30 THE GALES [19] : KRÁTKY PROCES [15] 0 : 915
Najlepší hráči zápasu: ( : Šefraníková Katarína 319)
10. hrací deň - Základná skupina
28.11.2011 20:30 OTC [8] : HRBATA [18] 791 : 664
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 273 : Hrčka Miloš 232)
28.11.2011 20:30 BOWLINGRIDERS [14] : REAL [3] 887 : 791
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 342 : Racik Erik 301)
11. hrací deň - Základná skupina
05.12.2011 16:30 DEICIDE [5] : BACIGALA TEAM [16] 760 : 755
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Branislav 289 : Ćulák Daniel 285)
05.12.2011 16:30 ŠTAMGASTI [7] : REAL [3] 934 : 838
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 356 : Racik Erik 320)
05.12.2011 17:30 CIBAK TEAM [2] : Z@VINÁČ [11] 897 : 809
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tibor 322 : Černý Timotej 296)
05.12.2011 17:30 HALIGANDA [6] : SUGO TEAM [17] 853 : 813
Najlepší hráči zápasu: (Liso Ivan 294 : Suchánek Ivan 303)
05.12.2011 18:30 HKM [9] : BOWLINGRIDERS [14] 759 : 887
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 285 : Halás Tibor 367)
05.12.2011 18:30 KRÁTKY PROCES [15] : LAKY TEAM [20] 902 : 736
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 302 : Trnený Jozef 280)
05.12.2011 19:30 OTC [8] : POSTAVIČKY [4] 795 : 806
Najlepší hráči zápasu: (Rafajdus Ivan 290 : Kvasňovský Miloš 305)
05.12.2011 19:30 B – TEAM [10] : BMW INVEST [1] 719 : 950
Najlepší hráči zápasu: (Janček Erik 257 : Knotek Robert 339)
11. hrací deň - Základná skupina
05.12.2011 20:30 SOROŠ [12] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 821 : 738
Najlepší hráči zápasu: (Antal Ivan 293 : Kollár Dušan 275)
05.12.2011 20:30 HRBATA [18] : THE GALES [19] 640 : 822
Najlepší hráči zápasu: (Babic Karol 234 : Ulík Martin 314)
12. hrací deň - Základná skupina
12.12.2011 16:30 POSTAVIČKY [4] : HKM [9] 946 : 691
Najlepší hráči zápasu: (Kožíková Michaela 322 : Kozák Ján 263)
12.12.2011 16:30 KRÁTKY PROCES [15] : BOWLINGRIDERS [14] 922 : 928
Najlepší hráči zápasu: (Šefraník Zdeno 355 : Halás Tibor 320)
12.12.2011 17:30 SOROŠ [12] : ŠTAMGASTI [7] 753 : 798
Najlepší hráči zápasu: (Belanský Daniel 262 : Králičová Monika 276)
12.12.2011 17:30 HRBATA [18] : DEICIDE [5] 648 : 749
Najlepší hráči zápasu: (Babic Karol 243 : Rácik Branislav 277)
12.12.2011 18:30 Z@VINÁČ [11] : HALIGANDA [6] 817 : 856
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 330 : Štefek Ľubomír 334)
12.12.2011 18:30 SUGO TEAM [17] : OTC [8] 875 : 764
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčár Ján 311 : Ághová Iveta 284)
12.12.2011 19:30 CIBAK TEAM [2] : LAKY TEAM [20] 891 : 866
Najlepší hráči zápasu: (Halás Vladimír 327 : Trnený Jozef 315)
12.12.2011 19:30 THE GALES [19] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 904 : 782
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 342 : Tesár Juraj 266)
12. hrací deň - Základná skupina
12.12.2011 20:30 B – TEAM [10] : REAL [3] 894 : 751
Najlepší hráči zápasu: (Barek Ivan 304 : Racik Erik 263)
12.12.2011 20:30 BACIGALA TEAM [16] : BMW INVEST [1] 873 : 961
Najlepší hráči zápasu: (Uhrák Maroš 323 : Kuča Jozef 353)
13. hrací deň - Základná skupina
19.12.2011 16:30 HALIGANDA [6] : OTC [8] 875 : 836
Najlepší hráči zápasu: (Chynoradský Ľuboš 309 : Rafajdus Ivan 294)
19.12.2011 16:30 SUGO TEAM [17] : CIBAK TEAM [2] 880 : 921
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčár Ján 302 : Wesolowski Tomáš 352)
19.12.2011 17:30 ŠTAMGASTI [7] : BMW INVEST [1] 950 : 835
Najlepší hráči zápasu: (Genov Dušan 370 : Skalický František 303)
19.12.2011 17:30 LAKY TEAM [20] : BOWLINGRIDERS [14] 819 : 947
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 311 : Halásová Bibiana 330)
19.12.2011 18:30 POSTAVIČKY [4] : KRÁTKY PROCES [15] 867 : 914
Najlepší hráči zápasu: (Kvasňovský Miloš 350 : Šefraník Zdeno 342)
19.12.2011 18:30 HRBATA [18] : REAL [3] 849 : 867
Najlepší hráči zápasu: (Babic Karol 309 : Racik Erik 315)
19.12.2011 19:30 SOROŠ [12] : THE GALES [19] 835 : 769
Najlepší hráči zápasu: (Antal Ivan 309 : Ulík Martin 291)
19.12.2011 19:30 BACIGALA TEAM [16] : B – TEAM [10] 762 : 802
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Juraj 295 : Barek Milan 277)
13. hrací deň - Základná skupina
19.12.2011 20:30 DEICIDE [5] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 808 : 784
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Andrej 293 : Kollár Dušan 294)
19.12.2011 20:30 Z@VINÁČ [11] : HKM [9] 825 : 748
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 304 : Kozák Ján 258)
14. hrací deň - Základná skupina
09.01.2012 16:30 HKM [9] : LAKY TEAM [20] 752 : 746
Najlepší hráči zápasu: (Andreánska Martina 274 : Libant Jozef 261)
09.01.2012 16:30 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : BMW INVEST [1] 769 : 798
Najlepší hráči zápasu: (Tesár Juraj 278 : Kuča Jozef 295)
09.01.2012 17:30 OTC [8] : Z@VINÁČ [11] 816 : 861
Najlepší hráči zápasu: (Rafajdus Ivan 301 : Černý Timotej 340)
09.01.2012 17:30 SUGO TEAM [17] : KRÁTKY PROCES [15] 871 : 972
Najlepší hráči zápasu: (Suchánek Ivan 305 : Šefraník Zdeno 364)
09.01.2012 18:30 HALIGANDA [6] : CIBAK TEAM [2] 698 : 922
Najlepší hráči zápasu: (Cibuľka Ľubomír 252 : Halás Vladimír 329)
09.01.2012 18:30 BOWLINGRIDERS [14] : POSTAVIČKY [4] 879 : 921
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 345 : Kožíková Michaela 324)
09.01.2012 19:30 SOROŠ [12] : HRBATA [18] 736 : 700
Najlepší hráči zápasu: (Belanský Daniel 273 : Hrčka Miloš 265)
09.01.2012 19:30 BACIGALA TEAM [16] : REAL [3] 912 : 858
Najlepší hráči zápasu: (Moravčík Peter 338 : Racik Erik 344)
14. hrací deň - Základná skupina
09.01.2012 20:30 DEICIDE [5] : THE GALES [19] 766 : 731
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Andrej 288 : Šišan Michal 263)
09.01.2012 20:30 B – TEAM [10] : ŠTAMGASTI [7] 832 : 880
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 325 : Králičová Monika 315)
15. hrací deň - Základná skupina
16.01.2012 16:30 DEICIDE [5] : SOROŠ [12] 842 : 781
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Andrej 303 : Belanský Daniel 279)
16.01.2012 16:30 Z@VINÁČ [11] : SUGO TEAM [17] 846 : 819
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 307 : Suchánek Ivan 302)
16.01.2012 17:30 POSTAVIČKY [4] : LAKY TEAM [20] 957 : 901
Najlepší hráči zápasu: (Kvasňovský Miloš 382 : Trnený Jozef 330)
16.01.2012 17:30 HKM [9] : KRÁTKY PROCES [15] 729 : 969
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 250 : Halás Miro 363)
16.01.2012 18:30 OTC [8] : CIBAK TEAM [2] 722 : 925
Najlepší hráči zápasu: (Káčerová Jana 296 : Tkáč Pavol 329)
16.01.2012 18:30 B – TEAM [10] : THE GALES [19] 862 : 972
Najlepší hráči zápasu: (Šnajdarová Martina 294 : Šišan Michal 346)
16.01.2012 19:30 BMW INVEST [1] : REAL [3] 918 : 748
Najlepší hráči zápasu: (Skalický František 342 : Korman Andrej 269)
16.01.2012 19:30 HRBATA [18] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 760 : 795
Najlepší hráči zápasu: (Hrčka Miloš 284 : Kollár Dušan 308)
15. hrací deň - Základná skupina
16.01.2012 20:30 HALIGANDA [6] : BOWLINGRIDERS [14] 806 : 871
Najlepší hráči zápasu: (Liso Ivan 318 : Halás Tibor 345)
16.01.2012 20:30 ŠTAMGASTI [7] : BACIGALA TEAM [16] 855 : 857
Najlepší hráči zápasu: (Králič Milan 321 : Uhrák Maroš 325)
16. hrací deň - Základná skupina
23.01.2012 16:30 OTC [8] : LAKY TEAM [20] 730 : 756
Najlepší hráči zápasu: (Ághová Iveta 296 : Libant Jozef 269)
23.01.2012 16:30 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : REAL [3] 812 : 780
Najlepší hráči zápasu: (Kollár Dušan 336 : Korman Andrej 277)
23.01.2012 17:30 SOROŠ [12] : BACIGALA TEAM [16] 787 : 828
Najlepší hráči zápasu: (Antal Ivan 286 : Ćulák Daniel 305)
23.01.2012 17:30 THE GALES [19] : BMW INVEST [1] 845 : 963
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 304 : Skalický František 359)
23.01.2012 18:30 B – TEAM [10] : DEICIDE [5] 819 : 889
Najlepší hráči zápasu: (Barek Milan 310 : Rácik Branislav 362)
23.01.2012 18:30 HRBATA [18] : ŠTAMGASTI [7] 668 : 968
Najlepší hráči zápasu: (Hrčková Zuzana 242 : Králič Milan 360)
23.01.2012 19:30 Z@VINÁČ [11] : KRÁTKY PROCES [15] 837 : 981
Najlepší hráči zápasu: (Chmelka Miroslav 287 : Halás Miro 352)
23.01.2012 19:30 SUGO TEAM [17] : BOWLINGRIDERS [14] 849 : 809
Najlepší hráči zápasu: (Hrnčár Ján 351 : Halás Tibor 287)
16. hrací deň - Základná skupina
23.01.2012 20:30 CIBAK TEAM [2] : HKM [9] 874 : 673
Najlepší hráči zápasu: (Wesolowski Tomáš 323 : Gut Martin 229)
23.01.2012 20:30 POSTAVIČKY [4] : HALIGANDA [6] 813 : 770
Najlepší hráči zápasu: (Kvanta Ľuboš 297 : Štefek Ľubomír 285)
17. hrací deň - Základná skupina
30.01.2012 16:30 SOROŠ [12] : B – TEAM [10] 796 : 804
Najlepší hráči zápasu: (Slobodová Zuzana 292 : Barek Ivan 287)
30.01.2012 16:30 BOWLINGRIDERS [14] : Z@VINÁČ [11] 879 : 936
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 350 : Chmelková Miroslava 327)
30.01.2012 17:30 HRBATA [18] : BACIGALA TEAM [16] 732 : 913
Najlepší hráči zápasu: (Babic Karol 285 : Moravčík Peter 316)
30.01.2012 17:30 THE GALES [19] : REAL [3] 738 : 821
Najlepší hráči zápasu: (Ulík Martin 276 : Racik Erik 339)
30.01.2012 18:30 BMW INVEST [1] : DEICIDE [5] 826 : 859
Najlepší hráči zápasu: (Kuča Jozef 311 : Rácik Branislav 324)
30.01.2012 18:30 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : ŠTAMGASTI [7] 880 : 968
Najlepší hráči zápasu: (Tesár Juraj 315 : Králič Milan 326)
30.01.2012 19:30 HALIGANDA [6] : LAKY TEAM [20] 892 : 866
Najlepší hráči zápasu: (Cibuľka Ľubomír 327 : Trnený Jozef 309)
30.01.2012 19:30 HKM [9] : OTC [8] 716 : 868
Najlepší hráči zápasu: (Kozák Ján 282 : Káčerová Jana 302)
17. hrací deň - Základná skupina
30.01.2012 20:30 POSTAVIČKY [4] : SUGO TEAM [17] 745 : 939
Najlepší hráči zápasu: (Kvanta Ľuboš 275 : Suchánek Ivan 324)
30.01.2012 20:30 KRÁTKY PROCES [15] : CIBAK TEAM [2] 1000 : 850
Najlepší hráči zápasu: (Halás Miro 353 : Wesolowski Tomáš 337)
18. hrací deň - Základná skupina
06.02.2012 16:30 HRBATA [18] : B – TEAM [10] 757 : 819
Najlepší hráči zápasu: (Taraba Rastislav 258 : Barek Ivan 298)
06.02.2012 16:30 THE GALES [19] : ŠTAMGASTI [7] 826 : 930
Najlepší hráči zápasu: (Ulík Martin 306 : Králičová Monika 331)
06.02.2012 17:30 DEICIDE [5] : REAL [3] 803 : 741
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Branislav 324 : Racik Erik 275)
06.02.2012 17:30 HALIGANDA [6] : HKM [9] 808 : 857
Najlepší hráči zápasu: (Cibuľka Ľubomír 291 : Kozák Ján 301)
06.02.2012 18:30 SOROŠ [12] : BMW INVEST [1] 774 : 935
Najlepší hráči zápasu: (Antal Ivan 262 : Kuča Jozef 333)
06.02.2012 18:30 BACIGALA TEAM [16] : NEPOČUJÚCI TEAM [13] 815 : 788
Najlepší hráči zápasu: (Ćulák Daniel 285 : Kollár Dušan 303)
06.02.2012 19:30 Z@VINÁČ [11] : POSTAVIČKY [4] 830 : 846
Najlepší hráči zápasu: (Černý Timotej 305 : Zeisel Jozef 288)
06.02.2012 19:30 BOWLINGRIDERS [14] : CIBAK TEAM [2] 827 : 1082
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 277 : Pažitný Juraj 382)
18. hrací deň - Základná skupina
06.02.2012 20:30 KRÁTKY PROCES [15] : OTC [8] 841 : 677
Najlepší hráči zápasu: (Halás Miro 296 : Ručkay Marian 247)
06.02.2012 20:30 LAKY TEAM [20] : SUGO TEAM [17] 839 : 839
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 305 : Hrnčár Ján 312)
19. hrací deň - Základná skupina
13.02.2012 16:30 HALIGANDA [6] : KRÁTKY PROCES [15] 839 : 976
Najlepší hráči zápasu: (Liso Ivan 281 : Halás Miro 344)
13.02.2012 16:30 HRBATA [18] : BMW INVEST [1] 592 : 773
Najlepší hráči zápasu: (Hrčková Zuzana 231 : Kuča Jozef 294)
13.02.2012 17:30 POSTAVIČKY [4] : CIBAK TEAM [2] 821 : 957
Najlepší hráči zápasu: (Kvasňovský Miloš 302 : Tkáč Pavol 326)
13.02.2012 17:30 NEPOČUJÚCI TEAM [13] : B – TEAM [10] 817 : 860
Najlepší hráči zápasu: (Kollár Dušan 311 : Barek Ivan 333)
13.02.2012 18:30 SOROŠ [12] : REAL [3] 694 : 723
Najlepší hráči zápasu: (Antal Miloš 237 : Korman Andrej 273)
13.02.2012 18:30 THE GALES [19] : BACIGALA TEAM [16] 810 : 934
Najlepší hráči zápasu: (Šišan Michal 278 : Ćulák Daniel 338)
13.02.2012 19:30 DEICIDE [5] : ŠTAMGASTI [7] 802 : 856
Najlepší hráči zápasu: (Rácik Branislav 282 : Králič Milan 307)
13.02.2012 19:30 HKM [9] : SUGO TEAM [17] 739 : 803
Najlepší hráči zápasu: (Gut Martin 274 : Hrnčárová Anna 289)
19. hrací deň - Základná skupina
13.02.2012 20:30 BOWLINGRIDERS [14] : OTC [8] 862 : 659
Najlepší hráči zápasu: (Halás Tibor 335 : Ághová Iveta 253)
13.02.2012 20:30 LAKY TEAM [20] : Z@VINÁČ [11] 762 : 869
Najlepší hráči zápasu: (Trnený Jozef 289 : Černý Timotej 305)












Späť