MBL

Archív MBL 2017/2018 hrací plán (nadstavba)


Ročník 2017/2018 družstvá Základ:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Nadstavba:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Finále:  
Družstvá:  
tabulka - družstvá Jednotlivci:  
tabulka - jednotlivci tabulka - jednotlivci
1. hrací deo - Skupina A
12.02.2018 18:00 BACIGALA [1] : B-TEAM [4] 1005 : 829
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Juraj 365 : Barek Milan 288)
12.02.2018 18:00 CIBAK TEAM [2] : JUNIOR [3] 1069 : 956
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 394 : Andreanský Daniel 339)
1. hrací deo - Skupina B
12.02.2018 18:00 DIAMAR [5] : TRA-FIT [8] 756 : 834
Najlepší hráei zápasu: (Gut Martin 279 : Horváth Tomáš 287)
12.02.2018 18:00 SVIJANY TEAM [6] : C-TEAM [7] 1018 : 883
Najlepší hráei zápasu: (Suchánková Iveta 359 : Grajciar Ivan 338)
2. hrací deo - Skupina A
12.02.2018 19:00 JUNIOR [3] : BACIGALA [1] 973 : 1040
Najlepší hráei zápasu: (Andreanský Daniel 378 : Moravčík Juraj 398)
12.02.2018 19:00 B-TEAM [4] : CIBAK TEAM [2] 937 : 1095
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 331 : Wesolowski Tomáš 386)
2. hrací deo - Skupina B
12.02.2018 19:00 C-TEAM [7] : DIAMAR [5] 858 : 857
Najlepší hráei zápasu: (Barek Adrián 315 : Kozák Ján 313)
12.02.2018 19:00 TRA-FIT [8] : SVIJANY TEAM [6] 848 : 795
Najlepší hráei zápasu: (Horváth Tomáš 316 : Suchánek Jakub 284)
3. hrací deo - Skupina A
05.03.2018 18:00 BACIGALA [1] : CIBAK TEAM [2] 1134 : 1020
Najlepší hráei zápasu: (Genov Dušan 423 : Tkáč Pavol 366)
05.03.2018 18:00 JUNIOR [3] : B-TEAM [4] 939 : 1003
Najlepší hráei zápasu: (Andreanský Daniel 364 : Barek Milan 368)
3. hrací deo - Skupina B
05.03.2018 18:00 DIAMAR [5] : SVIJANY TEAM [6] 925 : 916
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 323 : Suchánek Ivan 357)
05.03.2018 18:00 C-TEAM [7] : TRA-FIT [8] 786 : 867
Najlepší hráei zápasu: (Barek Adrián 293 : Belica Miroslav 329)
4. hrací deo - Skupina A
05.03.2018 19:00 JUNIOR [3] : CIBAK TEAM [2] 992 : 1074
Najlepší hráei zápasu: (Manca Štefan 394 : Tkáč Pavol 386)
05.03.2018 19:00 B-TEAM [4] : BACIGALA [1] 1014 : 1051
Najlepší hráei zápasu: (Barek Ivan 362 : Moravčík Juraj 385)
4. hrací deo - Skupina B
05.03.2018 19:00 C-TEAM [7] : SVIJANY TEAM [6] 909 : 961
Najlepší hráei zápasu: (Barek Adrián 315 : Suchánek Ivan 347)
05.03.2018 19:00 TRA-FIT [8] : DIAMAR [5] 834 : 922
Najlepší hráei zápasu: (Horváth Róbert 330 : Gut Martin 357)
5. hrací deo - Skupina A
19.03.2018 18:00 BACIGALA [1] : JUNIOR [3] 962 : 868
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Peter 369 : Andreanský Daniel 330)
19.03.2018 18:00 CIBAK TEAM [2] : B-TEAM [4] 1168 : 1084
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 424 : Barek Milan 383)
5. hrací deo - Skupina B
19.03.2018 18:00 DIAMAR [5] : C-TEAM [7] 959 : 956
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 352 : Goga Eduard 365)
19.03.2018 18:00 SVIJANY TEAM [6] : TRA-FIT [8] 821 : 863
Najlepší hráei zápasu: (Suchánek Ivan 326 : Horváth Róbert 321)
6. hrací deo - Skupina A
19.03.2018 19:00 CIBAK TEAM [2] : BACIGALA [1] 967 : 990
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 350 : Moravčík Juraj 350)
19.03.2018 19:00 B-TEAM [4] : JUNIOR [3] 922 : 959
Najlepší hráei zápasu: (Králik Marcel 368 : Andreanský Daniel 388)
6. hrací deo - Skupina B
19.03.2018 19:00 SVIJANY TEAM [6] : DIAMAR [5] 1000 : 924
Najlepší hráei zápasu: (Suchánek Ivan 393 : Gut Martin 341)
19.03.2018 19:00 TRA-FIT [8] : C-TEAM [7] 1006 : 992
Najlepší hráei zápasu: (Horváth Róbert 396 : Grajciar Ivan 345)
7. hrací deo - Skupina A
09.04.2018 18:00 BACIGALA [1] : B-TEAM [4] 960 : 956
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Peter 331 : Vrana Jozef 339)
09.04.2018 18:00 CIBAK TEAM [2] : JUNIOR [3] 1088 : 1050
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 429 : Andreanský Daniel 394)
7. hrací deo - Skupina B
09.04.2018 18:00 DIAMAR [5] : TRA-FIT [8] 908 : 846
Najlepší hráei zápasu: (Gut Martin 343 : Belica Miroslav 317)
09.04.2018 18:00 SVIJANY TEAM [6] : C-TEAM [7] 972 : 1023
Najlepší hráei zápasu: (Suchánková Iveta 372 : Barek Adrián 398)
8. hrací deo - Skupina A
09.04.2018 19:00 JUNIOR [3] : BACIGALA [1] 948 : 997
Najlepší hráei zápasu: (Manca Štefan 371 : Moravčík Peter 363)
09.04.2018 19:00 B-TEAM [4] : CIBAK TEAM [2] 892 : 1041
Najlepší hráei zápasu: (Vrana Jozef 325 : Tkáč Pavol 386)
8. hrací deo - Skupina B
09.04.2018 19:00 C-TEAM [7] : DIAMAR [5] 838 : 929
Najlepší hráei zápasu: (Barek Adrián 317 : Gut Martin 360)
09.04.2018 19:00 TRA-FIT [8] : SVIJANY TEAM [6] 787 : 1032
Najlepší hráei zápasu: (Belica Miroslav 288 : Suchánek Ivan 368)
9. hrací deo - Skupina A
09.04.2018 20:00 BACIGALA [1] : CIBAK TEAM [2] 1073 : 965
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Juraj 378 : Tkáč Pavol 387)
09.04.2018 20:00 JUNIOR [3] : B-TEAM [4] 967 : 989
Najlepší hráei zápasu: (Andreanský Daniel 352 : Barek Milan 349)
9. hrací deo - Skupina B
09.04.2018 20:00 DIAMAR [5] : SVIJANY TEAM [6] 1063 : 929
Najlepší hráei zápasu: (Gut Martin 393 : Suchánek Ivan 338)
09.04.2018 20:00 C-TEAM [7] : TRA-FIT [8] 868 : 921
Najlepší hráei zápasu: (Barek Adrián 321 : Horváth Róbert 355)












Spä?