MBL

Archív MBL 2016/2017 hrací plán (nadstavba)


Ročník 2016/2017 družstvá Základ:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Nadstavba:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Finále:  
Družstvá:  
tabulka - družstvá Jednotlivci:  
tabulka - jednotlivci tabulka - jednotlivci
1. hrací deo - Skupina A
13.03.2017 18:00 CIBAK TEAM [1] : SVIJANY TEAM [4] 1037 : 788
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 366 : Suchánková Iveta 281)
13.03.2017 18:00 BACIGALA [2] : ŚTAMGASTI [3] 1143 : 1001
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Juraj 403 : Králičová Monika 345)
1. hrací deo - Skupina B
13.03.2017 18:00 B-TEAM [5] : ZLEPENEC [8] 945 : 905
Najlepší hráei zápasu: (Šnajdarová Martina 354 : Genov Dušan 321)
13.03.2017 18:00 DIAMAR [6] : JUNIOR [7] 864 : 907
Najlepší hráei zápasu: (Janček Peter 313 : Andreanský Daniel 321)
2. hrací deo - Skupina A
13.03.2017 19:00 ŚTAMGASTI [3] : CIBAK TEAM [1] 981 : 1094
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 354 : Tkáč Pavol 390)
13.03.2017 19:00 SVIJANY TEAM [4] : BACIGALA [2] 952 : 1077
Najlepší hráei zápasu: (Görög Tomáš 323 : Moravčík Juraj 381)
2. hrací deo - Skupina B
13.03.2017 19:00 JUNIOR [7] : B-TEAM [5] 1048 : 876
Najlepší hráei zápasu: (Kedro Pavel 409 : Barek Milan 311)
13.03.2017 19:00 ZLEPENEC [8] : DIAMAR [6] 835 : 1030
Najlepší hráei zápasu: (Poitz Thomas 324 : Kozák Ján 355)
3. hrací deo - Skupina A
27.03.2017 18:00 CIBAK TEAM [1] : BACIGALA [2] 1069 : 1155
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 442 : Moravčík Juraj 450)
27.03.2017 18:00 ŚTAMGASTI [3] : SVIJANY TEAM [4] 983 : 1016
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 350 : Suchánková Iveta 368)
3. hrací deo - Skupina B
27.03.2017 18:00 B-TEAM [5] : DIAMAR [6] 884 : 798
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 316 : Kozák Ján 290)
27.03.2017 18:00 JUNIOR [7] : ZLEPENEC [8] 1042 : 1069
Najlepší hráei zápasu: (Kedro Pavel 370 : Poitz Thomas 382)
4. hrací deo - Skupina A
27.03.2017 19:00 ŚTAMGASTI [3] : BACIGALA [2] 929 : 1054
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 332 : Moravčík Juraj 382)
27.03.2017 19:00 SVIJANY TEAM [4] : CIBAK TEAM [1] 877 : 945
Najlepší hráei zápasu: (Suchánek Ivan 347 : Soják Ervin 362)
4. hrací deo - Skupina B
27.03.2017 19:00 JUNIOR [7] : DIAMAR [6] 965 : 784
Najlepší hráei zápasu: (Andreanský Daniel 341 : Koleno Ján 273)
27.03.2017 19:00 ZLEPENEC [8] : B-TEAM [5] 844 : 995
Najlepší hráei zápasu: (Genov Dušan 350 : Barek Milan 377)
5. hrací deo - Skupina A
10.04.2017 18:00 CIBAK TEAM [1] : ŚTAMGASTI [3] 1047 : 982
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 401 : Králič Milan 387)
10.04.2017 18:00 BACIGALA [2] : SVIJANY TEAM [4] 1036 : 1085
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Juraj 372 : Suchánková Iveta 400)
5. hrací deo - Skupina B
10.04.2017 18:00 B-TEAM [5] : JUNIOR [7] 881 : 954
Najlepší hráei zápasu: (Šnajdarová Martina 301 : Andreanský Daniel 363)
10.04.2017 18:00 DIAMAR [6] : ZLEPENEC [8] 1007 : 979
Najlepší hráei zápasu: (Koleno Ján 354 : Genov Dušan 374)
6. hrací deo - Skupina A
10.04.2017 19:00 BACIGALA [2] : CIBAK TEAM [1] 1033 : 979
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Juraj 400 : Halás Miroslav 374)
10.04.2017 19:00 SVIJANY TEAM [4] : ŚTAMGASTI [3] 1025 : 1042
Najlepší hráei zápasu: (Görög Tomáš 402 : Králič Milan 352)
6. hrací deo - Skupina B
10.04.2017 19:00 DIAMAR [6] : B-TEAM [5] 904 : 793
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 322 : Barek Milan 277)
10.04.2017 19:00 ZLEPENEC [8] : JUNIOR [7] 961 : 942
Najlepší hráei zápasu: (Genov Dušan 362 : Andreanský Daniel 343)












Spä?