MBL

Archív MBL 2012/2013 hrací plán (nadstavba)


Ročník 2012/2013 družstvá Základ:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Nadstavba:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Finále:  
Družstvá:  
tabulka - družstvá Jednotlivci:  
tabulka - jednotlivci tabulka - jednotlivci
1. hrací deo - Skupina A
18.03.2013 19:00 BMW INVEST [4] : POSTAVIČKY [5] 901 : 947
Najlepší hráei zápasu: (Soják Ervín 335 : Kožíková Michaela 357)
18.03.2013 19:00 BACIGALA TEAM [6] : CIBAK TEAM [2] 958 : 961
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Juraj 333 : Wesolowski Tomáš 341)
18.03.2013 20:00 B-TEAM [9] : HALIGALES [11] 882 : 957
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 300 : Šišan Michal 370)
18.03.2013 20:00 CAMEL [12] : ŠTAMGASTI [3] 838 : 898
Najlepší hráei zápasu: (Janček Peter st. 309 : Genov Dušan 323)
18.03.2013 21:00 KRÁTKY PROCES [1] : Z@VINÁČ [7] 904 : 858
Najlepší hráei zápasu: (Halás Tibor 334 : Chmelka Miroslav 311)
18.03.2013 21:00 SUGO TEAM [10] : NO COMMENT [8] 1023 : 822
Najlepší hráei zápasu: (Suchánek Ivan 367 : Hruška Jozef 290)
1. hrací deo - Skupina B
18.03.2013 16:00 REAL [16] : SOROŠ [17] 765 : 810
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 274 : Belanský Daniel 307)
18.03.2013 16:00 OTC [18] : BOWLINGRIDERS [14] 875 : 876
Najlepší hráei zápasu: (Rafajdus Ivan 314 : Uhlárova Monika 368)
18.03.2013 17:00 MIX [21] : NEPOČUJÚCI TEAM [23] 791 : 826
Najlepší hráei zápasu: (Kozačenko Vlado 289 : Kollár Dušan 316)
18.03.2013 17:00 HKM [24] : DEICIDE [15] 845 : 814
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 306 : Halás Pavol 317)
18.03.2013 18:00 HOTEL JELEŇ [13] : LAKY TEAM [19] 949 : 785
Najlepší hráei zápasu: (Mlynek Ivan ml. 353 : Trnený Jozef 304)
18.03.2013 18:00 JUNIOR [22] : NAČO KUKÁTE [20] 807 : 695
Najlepší hráei zápasu: (Andreánsky Daniel 327 : Rácik Juraj 255)
2. hrací deo - Skupina A
25.03.2013 19:00 KRÁTKY PROCES [1] : SUGO TEAM [10] 866 : 875
Najlepší hráei zápasu: (Šefraník Zdeno 318 : Hrnčár Ján 317)
25.03.2013 19:00 B-TEAM [9] : ŠTAMGASTI [3] 842 : 885
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 322 : Králič Milan 336)
25.03.2013 20:00 POSTAVIČKY [5] : CAMEL [12] 853 : 889
Najlepší hráei zápasu: (Kožíková Michaela 323 : Janček Peter st. 321)
25.03.2013 20:00 HALIGALES [11] : BMW INVEST [4] 832 : 927
Najlepší hráei zápasu: (Šišan Michal 291 : Skalický František 348)
25.03.2013 21:00 BACIGALA TEAM [6] : Z@VINÁČ [7] 811 : 875
Najlepší hráei zápasu: (Ćulák Daniel 295 : Černý Timotej 323)
25.03.2013 21:00 NO COMMENT [8] : CIBAK TEAM [2] 830 : 932
Najlepší hráei zápasu: (Durák Gabriel 337 : Tkáč Pavol 369)
2. hrací deo - Skupina B
25.03.2013 16:00 HOTEL JELEŇ [13] : JUNIOR [22] 858 : 845
Najlepší hráei zápasu: (Mlynek Ivan st. 307 : Andreánsky Daniel 330)
25.03.2013 16:00 MIX [21] : DEICIDE [15] 846 : 768
Najlepší hráei zápasu: (Hrnčáriková Viera 349 : Halás Pavol 282)
25.03.2013 17:00 SOROŠ [17] : HKM [24] 854 : 695
Najlepší hráei zápasu: (Antal Ivan 320 : Motálik Jozef 260)
25.03.2013 17:00 NEPOČUJÚCI TEAM [23] : REAL [16] 734 : 875
Najlepší hráei zápasu: (Halásová Erika 251 : Racik Erik 347)
25.03.2013 18:00 OTC [18] : LAKY TEAM [19] 787 : 792
Najlepší hráei zápasu: (Rafajdus Ivan 273 : Trnený Jozef 279)
25.03.2013 18:00 NAČO KUKÁTE [20] : BOWLINGRIDERS [14] 830 : 801
Najlepší hráei zápasu: (Surgoš Martin 290 : Uhlárova Monika 327)
3. hrací deo - Skupina A
03.04.2013 19:00 POSTAVIČKY [5] : NO COMMENT [8] 905 : 872
Najlepší hráei zápasu: (Kožíková Michaela 333 : Hruška Jozef 296)
03.04.2013 19:00 Z@VINÁČ [7] : CAMEL [12] 897 : 858
Najlepší hráei zápasu: (Poitz Thomas 316 : Sládeček Peter 312)
03.04.2013 20:00 B-TEAM [9] : CIBAK TEAM [2] 855 : 1093
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 305 : Halás Vladimír 380)
03.04.2013 20:00 SUGO TEAM [10] : BMW INVEST [4] 875 : 839
Najlepší hráei zápasu: (Suchánková Iveta 320 : Knotek Robert 294)
03.04.2013 21:00 KRÁTKY PROCES [1] : ŠTAMGASTI [3] 1012 : 823
Najlepší hráei zápasu: (Šefraník Zdeno 385 : Králič Milan 293)
03.04.2013 21:00 HALIGALES [11] : BACIGALA TEAM [6] 844 : 929
Najlepší hráei zápasu: (Cibulka Ľubomír 299 : Moravčík Peter 325)
3. hrací deo - Skupina B
03.04.2013 16:00 SOROŠ [17] : NAČO KUKÁTE [20] 793 : 875
Najlepší hráei zápasu: (Belanský Daniel 302 : Rácik Juraj 305)
03.04.2013 16:00 LAKY TEAM [19] : HKM [24] 831 : 722
Najlepší hráei zápasu: (Libant Jozef 282 : Kozák Ján 287)
03.04.2013 17:00 MIX [21] : BOWLINGRIDERS [14] 886 : 866
Najlepší hráei zápasu: (Srnka Peter 320 : Uhlárova Monika 341)
03.04.2013 17:00 JUNIOR [22] : REAL [16] 861 : 772
Najlepší hráei zápasu: (Andreánsky Daniel 308 : Liso Juraj 319)
03.04.2013 18:00 HOTEL JELEŇ [13] : DEICIDE [15] 913 : 802
Najlepší hráei zápasu: (Sedlaček Martin 327 : Rácik Andrej 285)
03.04.2013 18:00 NEPOČUJÚCI TEAM [23] : OTC [18] 832 : 737
Najlepší hráei zápasu: (Tesár Juraj 293 : Miklovič Roman 265)
4. hrací deo - Skupina A
08.04.2013 19:00 B-TEAM [9] : Z@VINÁČ [7] 884 : 932
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 331 : Černý Timotej 357)
08.04.2013 19:00 HALIGALES [11] : NO COMMENT [8] 873 : 962
Najlepší hráei zápasu: (Šišan Michal 338 : Hruška Jozef 373)
08.04.2013 20:00 KRÁTKY PROCES [1] : POSTAVIČKY [5] 967 : 958
Najlepší hráei zápasu: (Šefraníková Katarína 338 : Kvasňovský Miloš 364)
08.04.2013 20:00 BACIGALA TEAM [6] : ŠTAMGASTI [3] 830 : 893
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Peter 294 : Králič Milan 345)
08.04.2013 21:00 CIBAK TEAM [2] : BMW INVEST [4] 994 : 933
Najlepší hráei zápasu: (Wesolowski Tomáš 381 : Kuča Jozef 326)
08.04.2013 21:00 SUGO TEAM [10] : CAMEL [12] 805 : 884
Najlepší hráei zápasu: (Hrnčár Ján 280 : Janček Peter st. 338)
4. hrací deo - Skupina B
08.04.2013 16:00 MIX [21] : LAKY TEAM [19] 879 : 874
Najlepší hráei zápasu: (Gažovičová Kristína 308 : Trnený Jozef 307)
08.04.2013 16:00 NEPOČUJÚCI TEAM [23] : NAČO KUKÁTE [20] 782 : 856
Najlepší hráei zápasu: (Tesár Juraj 303 : Surgoš Martin 337)
08.04.2013 17:00 HOTEL JELEŇ [13] : SOROŠ [17] 808 : 846
Najlepší hráei zápasu: (Sedlaček Martin 297 : Belanský Daniel 314)
08.04.2013 17:00 OTC [18] : DEICIDE [15] 791 : 911
Najlepší hráei zápasu: (Miklovič Roman 307 : Blaho Štefan 313)
08.04.2013 18:00 BOWLINGRIDERS [14] : REAL [16] 870 : 779
Najlepší hráei zápasu: (Uhlárova Monika 343 : Racik Erik 293)
08.04.2013 18:00 JUNIOR [22] : HKM [24] 811 : 805
Najlepší hráei zápasu: (Manca Štefan 293 : Gut Martin 287)
5. hrací deo - Skupina A
15.04.2013 19:00 SUGO TEAM [10] : BACIGALA TEAM [6] 930 : 808
Najlepší hráei zápasu: (Suchánek Ivan 315 : Moravčík Peter 312)
15.04.2013 19:00 HALIGALES [11] : KRÁTKY PROCES [1] 850 : 920
Najlepší hráei zápasu: (Šišan Michal 352 : Halás Tibor 319)
15.04.2013 20:00 ŠTAMGASTI [3] : NO COMMENT [8] 962 : 786
Najlepší hráei zápasu: (Králičová Monika 343 : Moravec Andrej 270)
15.04.2013 20:00 CAMEL [12] : CIBAK TEAM [2] 906 : 928
Najlepší hráei zápasu: (Janček Peter st. 345 : Wesolowská Dana 334)
15.04.2013 21:00 Z@VINÁČ [7] : BMW INVEST [4] 817 : 927
Najlepší hráei zápasu: (Černý Timotej 313 : Skalický František 323)
15.04.2013 21:00 B-TEAM [9] : POSTAVIČKY [5] 814 : 884
Najlepší hráei zápasu: (Barek Ivan 297 : Legerský Branislav 300)
5. hrací deo - Skupina B
15.04.2013 16:00 JUNIOR [22] : OTC [18] 810 : 870
Najlepší hráei zápasu: (Manca Štefan 277 : Miklovič Roman 339)
15.04.2013 16:00 NEPOČUJÚCI TEAM [23] : HOTEL JELEŇ [13] 812 : 853
Najlepší hráei zápasu: (Kollár Dušan 354 : Mlynek Ivan st. 317)
15.04.2013 17:00 DEICIDE [15] : NAČO KUKÁTE [20] 892 : 911
Najlepší hráei zápasu: (Halás Pavol 335 : Rácik Juraj 341)
15.04.2013 17:00 HKM [24] : BOWLINGRIDERS [14] 764 : 858
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 289 : Uhlárova Monika 310)
15.04.2013 18:00 LAKY TEAM [19] : REAL [16] 841 : 860
Najlepší hráei zápasu: (Trnený Jozef 317 : Racik Erik 313)
15.04.2013 18:00 MIX [21] : SOROŠ [17] 796 : 834
Najlepší hráei zápasu: (Hrnčáriková Viera 330 : Belanský Daniel 289)
6. hrací deo - Skupina A
22.04.2013 19:00 BMW INVEST [4] : CAMEL [12] 944 : 804
Najlepší hráei zápasu: (Skalický František 369 : Janček Peter st. 322)
22.04.2013 19:00 POSTAVIČKY [5] : Z@VINÁČ [7] 970 : 855
Najlepší hráei zápasu: (Kvasňovský Miloš 351 : Poitz Thomas 303)
22.04.2013 20:00 KRÁTKY PROCES [1] : B-TEAM [9] 966 : 889
Najlepší hráei zápasu: (Šefraník Zdeno 340 : Barek Milan 322)
22.04.2013 20:00 CIBAK TEAM [2] : SUGO TEAM [10] 1035 : 901
Najlepší hráei zápasu: (Halás Vladimír 363 : Suchánek Ivan 333)
22.04.2013 21:00 ŠTAMGASTI [3] : HALIGALES [11] 879 : 876
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 322 : Cibulka Ľubomír 305)
22.04.2013 21:00 BACIGALA TEAM [6] : NO COMMENT [8] 876 : 798
Najlepší hráei zápasu: (Ćulák Daniel 308 : Megová Viera 311)
6. hrací deo - Skupina B
22.04.2013 16:00 REAL [16] : HKM [24] 794 : 756
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 295 : Kozák Ján 279)
22.04.2013 16:00 SOROŠ [17] : LAKY TEAM [19] 887 : 892
Najlepší hráei zápasu: (Belanský Daniel 318 : Trnený Jozef 331)
22.04.2013 17:00 HOTEL JELEŇ [13] : MIX [21] 756 : 705
Najlepší hráei zápasu: (Mlyneková Petra 266 : Hrnčáriková Viera 256)
22.04.2013 17:00 BOWLINGRIDERS [14] : JUNIOR [22] 785 : 817
Najlepší hráei zápasu: (Uhlárova Monika 314 : Andreánsky Daniel 327)
22.04.2013 18:00 DEICIDE [15] : NEPOČUJÚCI TEAM [23] 765 : 784
Najlepší hráei zápasu: (Halás Pavol 303 : Kollár Dušan 280)
22.04.2013 18:00 OTC [18] : NAČO KUKÁTE [20] 893 : 840
Najlepší hráei zápasu: (Rafajdus Ivan 302 : Rácik Juraj 330)
7. hrací deo - Skupina A
29.04.2013 19:00 SUGO TEAM [10] : POSTAVIČKY [5] 881 : 919
Najlepší hráei zápasu: (Hrnčár Ján 354 : Kvasňovský Miloš 335)
29.04.2013 19:00 CAMEL [12] : B-TEAM [9] 887 : 841
Najlepší hráei zápasu: (Janček Peter st. 321 : Barek Ivan 312)
29.04.2013 20:00 BMW INVEST [4] : BACIGALA TEAM [6] 912 : 954
Najlepší hráei zápasu: (Skalický František 365 : Ćulák Daniel 327)
29.04.2013 20:00 Z@VINÁČ [7] : HALIGALES [11] 892 : 914
Najlepší hráei zápasu: (Černý Timotej 313 : Šišan Michal 340)
29.04.2013 21:00 CIBAK TEAM [2] : ŠTAMGASTI [3] 1003 : 870
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 346 : Genov Dušan 293)
29.04.2013 21:00 NO COMMENT [8] : KRÁTKY PROCES [1] 868 : 1018
Najlepší hráei zápasu: (Durák Gabriel 317 : Šefraník Zdeno 348)
7. hrací deo - Skupina B
29.04.2013 16:00 JUNIOR [22] : SOROŠ [17] 841 : 825
Najlepší hráei zápasu: (Mancová Katarína 296 : Belanský Daniel 290)
29.04.2013 16:00 HKM [24] : MIX [21] 798 : 848
Najlepší hráei zápasu: (Gut Martin 291 : Hrnčáriková Viera 327)
29.04.2013 17:00 REAL [16] : OTC [18] 774 : 755
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 314 : Rafajdus Ivan 274)
29.04.2013 17:00 LAKY TEAM [19] : NEPOČUJÚCI TEAM [23] 818 : 857
Najlepší hráei zápasu: (Trnený Jozef 319 : Tesár Juraj 338)
29.04.2013 18:00 BOWLINGRIDERS [14] : DEICIDE [15] 860 : 901
Najlepší hráei zápasu: (Uhlárova Monika 336 : Halás Pavol 329)
29.04.2013 18:00 NAČO KUKÁTE [20] : HOTEL JELEŇ [13] 769 : 932
Najlepší hráei zápasu: (Rácik Juraj 266 : Mlyneková Petra 340)
8. hrací deo - Skupina A
01.05.2013 19:00 CIBAK TEAM [2] : HALIGALES [11] 963 : 925
Najlepší hráei zápasu: (Halás Vladimír 339 : Šišan Michal 353)
01.05.2013 19:00 BACIGALA TEAM [6] : KRÁTKY PROCES [1] 868 : 935
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Juraj 306 : Šefraník Zdeno 354)
01.05.2013 20:00 ŠTAMGASTI [3] : POSTAVIČKY [5] 899 : 867
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 331 : Kožík Michal 301)
01.05.2013 20:00 NO COMMENT [8] : CAMEL [12] 834 : 912
Najlepší hráei zápasu: (Moravec Andrej 323 : Janček Peter st. 358)
01.05.2013 21:00 BMW INVEST [4] : B-TEAM [9] 905 : 839
Najlepší hráei zápasu: (Skalický František 316 : Barek Ivan 326)
01.05.2013 21:00 Z@VINÁČ [7] : SUGO TEAM [10] 936 : 941
Najlepší hráei zápasu: (Poitz Thomas 330 : Hrnčár Ján 329)
8. hrací deo - Skupina B
01.05.2013 16:00 BOWLINGRIDERS [14] : NEPOČUJÚCI TEAM [23] 859 : 871
Najlepší hráei zápasu: (Halásová Bibiana 327 : Tesár Juraj 324)
01.05.2013 16:00 OTC [18] : HOTEL JELEŇ [13] 841 : 831
Najlepší hráei zápasu: (Miklovič Roman 332 : Mlynek Ivan st. 333)
01.05.2013 17:00 DEICIDE [15] : SOROŠ [17] 909 : 835
Najlepší hráei zápasu: (Rácik Branislav 333 : Antal Ivan 280)
01.05.2013 17:00 NAČO KUKÁTE [20] : HKM [24] 913 : 770
Najlepší hráei zápasu: (Surgoš Martin 350 : Kozák Ján 275)
01.05.2013 18:00 REAL [16] : MIX [21] 685 : 804
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 233 : Hrnčáriková Viera 300)
01.05.2013 18:00 LAKY TEAM [19] : JUNIOR [22] 871 : 828
Najlepší hráei zápasu: (Mertel Viliam 319 : Manca Štefan 299)
9. hrací deo - Skupina A
06.05.2013 19:00 ŠTAMGASTI [3] : SUGO TEAM [10] 922 : 920
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 353 : Hrnčár Ján 328)
06.05.2013 19:00 NO COMMENT [8] : B-TEAM [9] 954 : 982
Najlepší hráei zápasu: (Megová Viera 334 : Janček Erik 348)
06.05.2013 20:00 CIBAK TEAM [2] : Z@VINÁČ [7] 912 : 821
Najlepší hráei zápasu: (Wesolowská Dana 306 : Chmelka Miroslav 289)
06.05.2013 20:00 BMW INVEST [4] : KRÁTKY PROCES [1] 944 : 972
Najlepší hráei zápasu: (Kuča Jozef 342 : Šefraníková Katarína 339)
06.05.2013 21:00 POSTAVIČKY [5] : HALIGALES [11] 860 : 969
Najlepší hráei zápasu: (Kvasňovský Miloš 304 : Šišan Michal 392)
06.05.2013 21:00 CAMEL [12] : BACIGALA TEAM [6] 821 : 967
Najlepší hráei zápasu: (Janček Peter st. 310 : Moravčík Juraj 350)
9. hrací deo - Skupina B
06.05.2013 16:00 DEICIDE [15] : JUNIOR [22] 913 : 716
Najlepší hráei zápasu: (Rácik Branislav 350 : Kedro Pavel 260)
06.05.2013 16:00 NAČO KUKÁTE [20] : MIX [21] 865 : 839
Najlepší hráei zápasu: (Rácik Juraj 306 : Srnka Peter 303)
06.05.2013 17:00 BOWLINGRIDERS [14] : LAKY TEAM [19] 858 : 853
Najlepší hráei zápasu: (Uhlárova Monika 296 : Libant Jozef 350)
06.05.2013 17:00 REAL [16] : HOTEL JELEŇ [13] 850 : 931
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 372 : Mlynek Ivan st. 321)
06.05.2013 18:00 SOROŠ [17] : NEPOČUJÚCI TEAM [23] 927 : 889
Najlepší hráei zápasu: (Antal Ivan 326 : Tesár Juraj 338)
06.05.2013 18:00 HKM [24] : OTC [18] 777 : 837
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 273 : Miklovič Roman 335)
10. hrací deo - Skupina A
08.05.2013 19:00 Z@VINÁČ [7] : ŠTAMGASTI [3] 878 : 887
Najlepší hráei zápasu: (Černý Timotej 318 : Králič Milan 318)
08.05.2013 19:00 NO COMMENT [8] : BMW INVEST [4] 929 : 988
Najlepší hráei zápasu: (Moravec Andrej 380 : Soják Ervín 358)
08.05.2013 20:00 BACIGALA TEAM [6] : B-TEAM [9] 986 : 898
Najlepší hráei zápasu: (Ćulák Daniel 352 : Barek Milan 309)
08.05.2013 20:00 HALIGALES [11] : SUGO TEAM [10] 833 : 967
Najlepší hráei zápasu: (Šišan Michal 288 : Suchánek Ivan 341)
08.05.2013 21:00 POSTAVIČKY [5] : CIBAK TEAM [2] 906 : 927
Najlepší hráei zápasu: (Kvasňovský Miloš 333 : Wesolowski Tomáš 338)
08.05.2013 21:00 CAMEL [12] : KRÁTKY PROCES [1] 822 : 958
Najlepší hráei zápasu: (Janček Peter st. 301 : Šefraníková Katarína 346)
10. hrací deo - Skupina B
08.05.2013 16:00 LAKY TEAM [19] : DEICIDE [15] 829 : 810
Najlepší hráei zápasu: (Mertel Viliam 294 : Halás Pavol 320)
08.05.2013 16:00 NAČO KUKÁTE [20] : REAL [16] 921 : 769
Najlepší hráei zápasu: (Harnušek Peter 346 : Racik Erik 311)
08.05.2013 17:00 OTC [18] : MIX [21] 760 : 888
Najlepší hráei zápasu: (Miklovič Roman 290 : Hrnčáriková Viera 324)
08.05.2013 17:00 NEPOČUJÚCI TEAM [23] : JUNIOR [22] 747 : 683
Najlepší hráei zápasu: (Tesár Juraj 297 : Andreánsky Daniel 249)
08.05.2013 18:00 SOROŠ [17] : BOWLINGRIDERS [14] 855 : 895
Najlepší hráei zápasu: (Antal Miloš 293 : Uhlárova Monika 307)
08.05.2013 18:00 HKM [24] : HOTEL JELEŇ [13] 782 : 803
Najlepší hráei zápasu: (Gut Martin 270 : Mlyneková Petra 299)
11. hrací deo - Skupina A
13.05.2013 19:00 B-TEAM [9] : SUGO TEAM [10] 806 : 981
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 321 : Hrnčár Ján 352)
13.05.2013 19:00 HALIGALES [11] : CAMEL [12] 816 : 878
Najlepší hráei zápasu: (Šišan Michal 288 : Barek Anton 311)
13.05.2013 20:00 POSTAVIČKY [5] : BACIGALA TEAM [6] 951 : 938
Najlepší hráei zápasu: (Kvasňovský Miloš 348 : Moravčík Peter 326)
13.05.2013 20:00 Z@VINÁČ [7] : NO COMMENT [8] 907 : 853
Najlepší hráei zápasu: (Poitz Thomas 323 : Megová Viera 297)
13.05.2013 21:00 KRÁTKY PROCES [1] : CIBAK TEAM [2] 973 : 1094
Najlepší hráei zápasu: (Šefraník Zdeno 383 : Wesolowski Tomáš 411)
13.05.2013 21:00 ŠTAMGASTI [3] : BMW INVEST [4] 878 : 921
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 323 : Soják Ervín 323)
11. hrací deo - Skupina B
13.05.2013 16:00 MIX [21] : JUNIOR [22] 804 : 779
Najlepší hráei zápasu: (Hrnčáriková Viera 305 : Manca Štefan 263)
13.05.2013 16:00 NEPOČUJÚCI TEAM [23] : HKM [24] 807 : 729
Najlepší hráei zápasu: (Kollár Dušan 293 : Kozák Ján 248)
13.05.2013 17:00 SOROŠ [17] : OTC [18] 954 : 892
Najlepší hráei zápasu: (Antal Ivan 332 : Miklovič Roman 313)
13.05.2013 17:00 LAKY TEAM [19] : NAČO KUKÁTE [20] 815 : 856
Najlepší hráei zápasu: (Libant Jozef 288 : Rácik Juraj 332)
13.05.2013 18:00 HOTEL JELEŇ [13] : BOWLINGRIDERS [14] 816 : 965
Najlepší hráei zápasu: (Mlynek Ivan ml. 291 : Uhlárova Monika 377)
13.05.2013 18:00 DEICIDE [15] : REAL [16] 915 : 804
Najlepší hráei zápasu: (Blaho Štefan 353 : Racik Erik 292)












Spä?