MBL

Archív MBL 2011/2012 hrací plán (nadstavba)


Ročník 2011/2012 družstvá Základ:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Nadstavba:  
hrací plán tabulka - družstvá tabulka - jednotlivci štatistika ročníka Finále:  
Družstvá:  
tabulka - družstvá Jednotlivci:  
tabulka - jednotlivci tabulka - jednotlivci
1. hrací deo - Skupina A
20.02.2012 18:30 POSTAVIČKY [7] : ŠTAMGASTI [3] 897 : 956
Najlepší hráei zápasu: (Kvasňovský Miloš 341 : Králič Milan 344)
20.02.2012 19:30 KRÁTKY PROCES [1] : Z@VINÁČ [6] 883 : 851
Najlepší hráei zápasu: (Šefraník Zdeno 329 : Černý Timotej 339)
20.02.2012 19:30 CIBAK TEAM [2] : SUGO TEAM [9] 956 : 808
Najlepší hráei zápasu: (Halás Vladimír 350 : Hrnčár Ján 306)
20.02.2012 20:30 BOWLINGRIDERS [5] : HALIGANDA 10] 839 : 935
Najlepší hráei zápasu: (Halás Tibor 312 : Sedláček Richard 344)
20.02.2012 20:30 DEICIDE [8] : BMW INVEST [4] 765 : 908
Najlepší hráei zápasu: (Ágh Vladimír 285 : Skalický František 343)
1. hrací deo - Skupina B
20.02.2012 16:30 BACIGALA TEAM [11] : REAL [16] 873 : 0
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Peter 327 : )
20.02.2012 16:30 OTC [17] : B – TEAM [13] 937 : 880
Najlepší hráei zápasu: (Ručkay Marian 319 : Barek Milan 347)
20.02.2012 17:30 LAKY TEAM [12] : HKM [19] 864 : 774
Najlepší hráei zápasu: (Libant Jozef 306 : Kozák Ján 289)
20.02.2012 17:30 THE GALES [15] : HRBATA [20] 799 : 539
Najlepší hráei zápasu: (Ulík Martin 278 : Hrčka Miloš 275)
20.02.2012 18:30 NEPOČUJÚCI TEAM [18] : SOROŠ [14] 852 : 857
Najlepší hráei zápasu: (Tesár Juraj 303 : Antal Ivan 323)
2. hrací deo - Skupina A
27.02.2012 18:30 BMW INVEST [4] : BOWLINGRIDERS [5] 853 : 833
Najlepší hráei zápasu: (Soják Ervín 291 : Halás Tibor 285)
27.02.2012 19:30 SUGO TEAM [9] : DEICIDE [8] 887 : 800
Najlepší hráei zápasu: (Suchánek Ivan 318 : Sládečka Jozef 280)
27.02.2012 19:30 HALIGANDA 10] : KRÁTKY PROCES [1] 775 : 894
Najlepší hráei zápasu: (Cibuľka Ľubomír 282 : Šefraník Zdeno 344)
27.02.2012 20:30 ŠTAMGASTI [3] : CIBAK TEAM [2] 921 : 1022
Najlepší hráei zápasu: (Genov Dušan 333 : Wesolowski Tomáš 348)
27.02.2012 20:30 Z@VINÁČ [6] : POSTAVIČKY [7] 926 : 841
Najlepší hráei zápasu: (Černý Timotej 325 : Kvasňovský Miloš 332)
2. hrací deo - Skupina B
27.02.2012 16:30 SOROŠ [14] : THE GALES [15] 840 : 866
Najlepší hráei zápasu: (Belanský Daniel 284 : Šišan Michal 318)
27.02.2012 16:30 HKM [19] : NEPOČUJÚCI TEAM [18] 723 : 936
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 250 : Tesár Juraj 358)
27.02.2012 17:30 B – TEAM [13] : LAKY TEAM [12] 938 : 905
Najlepší hráei zápasu: (Šnajdarová Martina 328 : Trnený Jozef 349)
27.02.2012 17:30 HRBATA [20] : BACIGALA TEAM [11] 686 : 894
Najlepší hráei zápasu: (Hrčková Zuzana 299 : Ćulák Daniel 347)
27.02.2012 18:30 REAL [16] : OTC [17] 824 : 848
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 343 : Ághová Iveta 331)
3. hrací deo - Skupina A
05.03.2012 18:30 SUGO TEAM [9] : KRÁTKY PROCES [1] 822 : 931
Najlepší hráei zápasu: (Luščonová Jana 290 : Halás Miro 329)
05.03.2012 19:30 BMW INVEST [4] : POSTAVIČKY [7] 901 : 761
Najlepší hráei zápasu: (Skalický František 303 : Zeisel Jozef 275)
05.03.2012 19:30 BOWLINGRIDERS [5] : ŠTAMGASTI [3] 870 : 895
Najlepší hráei zápasu: (Halás Tibor 321 : Králič Milan 378)
05.03.2012 20:30 DEICIDE [8] : Z@VINÁČ [6] 886 : 826
Najlepší hráei zápasu: (Rácik Branislav 323 : Černý Timotej 320)
05.03.2012 20:30 HALIGANDA 10] : CIBAK TEAM [2] 910 : 971
Najlepší hráei zápasu: (Cibuľka Ľubomír 308 : Tkáč Pavol 350)
3. hrací deo - Skupina B
05.03.2012 16:30 THE GALES [15] : B – TEAM [13] 868 : 912
Najlepší hráei zápasu: (Ulík Martin 327 : Barek Milan 325)
05.03.2012 16:30 HKM [19] : BACIGALA TEAM [11] 730 : 974
Najlepší hráei zápasu: (Motálik Jozef 284 : Ćulák Daniel 358)
05.03.2012 17:30 SOROŠ [14] : OTC [17] 831 : 927
Najlepší hráei zápasu: (Belanský Daniel 311 : Ághová Iveta 317)
05.03.2012 17:30 NEPOČUJÚCI TEAM [18] : REAL [16] 910 : 953
Najlepší hráei zápasu: (Tesár Juraj 343 : Racik Erik 372)
05.03.2012 18:30 HRBATA [20] : LAKY TEAM [12] 760 : 830
Najlepší hráei zápasu: (Hrčka Miloš 281 : Trnený Jozef 339)
4. hrací deo - Skupina A
12.03.2012 18:30 HALIGANDA 10] : POSTAVIČKY [7] 835 : 910
Najlepší hráei zápasu: (Liso Ivan 303 : Kvasňovský Miloš 322)
12.03.2012 19:30 Z@VINÁČ [6] : CIBAK TEAM [2] 854 : 971
Najlepší hráei zápasu: (Černý Timotej 324 : Tkáč Pavol 346)
12.03.2012 19:30 DEICIDE [8] : ŠTAMGASTI [3] 814 : 951
Najlepší hráei zápasu: (Sládečka Jozef 303 : Králič Milan 343)
12.03.2012 20:30 BMW INVEST [4] : KRÁTKY PROCES [1] 929 : 1000
Najlepší hráei zápasu: (Kuča Jozef 337 : Šefraník Zdeno 344)
12.03.2012 20:30 BOWLINGRIDERS [5] : SUGO TEAM [9] 942 : 830
Najlepší hráei zápasu: (Uhlárova Monika 333 : Hrnčárová Anna 345)
4. hrací deo - Skupina B
12.03.2012 16:30 REAL [16] : LAKY TEAM [12] 793 : 556
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 324 : Mertel Viliam 293)
12.03.2012 16:30 HRBATA [20] : OTC [17] 745 : 758
Najlepší hráei zápasu: (Hrčková Zuzana 253 : Ághová Iveta 294)
12.03.2012 17:30 SOROŠ [14] : BACIGALA TEAM [11] 811 : 948
Najlepší hráei zápasu: (Belanský Daniel 287 : Ćulák Daniel 325)
12.03.2012 17:30 NEPOČUJÚCI TEAM [18] : B – TEAM [13] 796 : 916
Najlepší hráei zápasu: (Kollár Dušan 294 : Šnajdarová Martina 322)
12.03.2012 18:30 THE GALES [15] : HKM [19] 763 : 661
Najlepší hráei zápasu: (Šišan Michal 336 : Kozák Ján 243)
5. hrací deo - Skupina A
19.03.2012 18:30 BOWLINGRIDERS [5] : DEICIDE [8] 926 : 746
Najlepší hráei zápasu: (Uhlárova Monika 349 : Ágh Vladimír 290)
19.03.2012 19:30 BMW INVEST [4] : HALIGANDA 10] 866 : 879
Najlepší hráei zápasu: (Soják Ervín 322 : Cibuľka Ľubomír 311)
19.03.2012 19:30 POSTAVIČKY [7] : CIBAK TEAM [2] 869 : 971
Najlepší hráei zápasu: (Kvasňovský Miloš 317 : Wesolowski Tomáš 346)
19.03.2012 20:30 KRÁTKY PROCES [1] : ŠTAMGASTI [3] 980 : 932
Najlepší hráei zápasu: (Šefraník Zdeno 344 : Králič Milan 352)
19.03.2012 20:30 Z@VINÁČ [6] : SUGO TEAM [9] 924 : 931
Najlepší hráei zápasu: (Černý Timotej 352 : Hrnčárová Anna 339)
5. hrací deo - Skupina B
19.03.2012 16:30 SOROŠ [14] : HRBATA [20] 802 : 852
Najlepší hráei zápasu: (Belanský Daniel 287 : Hrčka Miloš 325)
19.03.2012 16:30 THE GALES [15] : NEPOČUJÚCI TEAM [18] 838 : 823
Najlepší hráei zápasu: (Šišan Michal 315 : Kollár Dušan 303)
19.03.2012 17:30 REAL [16] : HKM [19] 822 : 805
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 317 : Kozák Ján 299)
19.03.2012 17:30 OTC [17] : LAKY TEAM [12] 782 : 910
Najlepší hráei zápasu: (Ághová Iveta 298 : Trnený Jozef 334)
19.03.2012 18:30 BACIGALA TEAM [11] : B – TEAM [13] 840 : 861
Najlepší hráei zápasu: (Ćulák Daniel 311 : Barek Milan 318)
6. hrací deo - Skupina A
26.03.2012 18:30 Z@VINÁČ [6] : BMW INVEST [4] 789 : 930
Najlepší hráei zápasu: (Černý Timotej 274 : Skalický František 345)
26.03.2012 19:30 KRÁTKY PROCES [1] : BOWLINGRIDERS [5] 927 : 868
Najlepší hráei zápasu: (Šefraník Zdeno 381 : Halás Tibor 314)
26.03.2012 19:30 POSTAVIČKY [7] : SUGO TEAM [9] 822 : 852
Najlepší hráei zápasu: (Kožíková Michaela 299 : Hrnčár Ján 307)
26.03.2012 20:30 CIBAK TEAM [2] : DEICIDE [8] 1093 : 778
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 404 : Rácik Andrej 309)
26.03.2012 20:30 HALIGANDA 10] : ŠTAMGASTI [3] 779 : 833
Najlepší hráei zápasu: (Cibuľka Ľubomír 282 : Králičová Monika 290)
6. hrací deo - Skupina B
26.03.2012 16:30 REAL [16] : SOROŠ [14] 828 : 800
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 308 : Antal Ivan 285)
26.03.2012 16:30 OTC [17] : HKM [19] 816 : 772
Najlepší hráei zápasu: (Ághová Iveta 295 : Kozák Ján 279)
26.03.2012 17:30 BACIGALA TEAM [11] : THE GALES [15] 888 : 860
Najlepší hráei zápasu: (Uhrák Maroš 321 : Šišan Michal 357)
26.03.2012 17:30 HRBATA [20] : B – TEAM [13] 792 : 890
Najlepší hráei zápasu: (Babic Karol 299 : Barek Milan 363)
26.03.2012 18:30 LAKY TEAM [12] : NEPOČUJÚCI TEAM [18] 868 : 826
Najlepší hráei zápasu: (Mertel Viliam 304 : Kollár Dušan 308)
7. hrací deo - Skupina A
02.04.2012 18:30 ŠTAMGASTI [3] : SUGO TEAM [9] 883 : 836
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 346 : Hrnčár Ján 290)
02.04.2012 19:30 Z@VINÁČ [6] : HALIGANDA 10] 794 : 842
Najlepší hráei zápasu: (Černý Timotej 278 : Cibuľka Ľubomír 298)
02.04.2012 19:30 DEICIDE [8] : KRÁTKY PROCES [1] 805 : 830
Najlepší hráei zápasu: (Rácik Branislav 329 : Šefraníková Katarína 304)
02.04.2012 20:30 CIBAK TEAM [2] : BMW INVEST [4] 911 : 946
Najlepší hráei zápasu: (Pažitný Juraj 323 : Kuča Jozef 339)
02.04.2012 20:30 POSTAVIČKY [7] : BOWLINGRIDERS [5] 884 : 747
Najlepší hráei zápasu: (Kvasňovský Miloš 328 : Uhlárova Monika 266)
7. hrací deo - Skupina B
02.04.2012 16:30 B – TEAM [13] : HKM [19] 832 : 750
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 346 : Kozák Ján 275)
02.04.2012 16:30 NEPOČUJÚCI TEAM [18] : BACIGALA TEAM [11] 841 : 923
Najlepší hráei zápasu: (Kollár Dušan 304 : Moravčík Peter 322)
02.04.2012 17:30 LAKY TEAM [12] : SOROŠ [14] 780 : 834
Najlepší hráei zápasu: (Trnený Jozef 305 : Belanský Daniel 318)
02.04.2012 17:30 REAL [16] : HRBATA [20] 745 : 728
Najlepší hráei zápasu: (Racik Erik 253 : Babic Karol 276)
02.04.2012 18:30 OTC [17] : THE GALES [15] 881 : 830
Najlepší hráei zápasu: (Rafajdus Ivan 331 : Ulík Miroslav 332)
8. hrací deo - Skupina A
16.04.2012 18:30 DEICIDE [8] : HALIGANDA 10] 784 : 915
Najlepší hráei zápasu: (Rácik Andrej 304 : Štefek Ľubomír 346)
16.04.2012 19:30 CIBAK TEAM [2] : BOWLINGRIDERS [5] 906 : 934
Najlepší hráei zápasu: (Tkáč Pavol 341 : Halás Tibor 326)
16.04.2012 19:30 SUGO TEAM [9] : BMW INVEST [4] 816 : 1001
Najlepší hráei zápasu: (Hrnčárová Anna 288 : Kuča Jozef 387)
16.04.2012 20:30 KRÁTKY PROCES [1] : POSTAVIČKY [7] 946 : 869
Najlepší hráei zápasu: (Šefraník Zdeno 347 : Kvasňovský Miloš 359)
16.04.2012 20:30 ŠTAMGASTI [3] : Z@VINÁČ [6] 979 : 954
Najlepší hráei zápasu: (Králič Milan 373 : Chmelková Miroslava 341)
8. hrací deo - Skupina B
16.04.2012 16:30 LAKY TEAM [12] : THE GALES [15] 816 : 798
Najlepší hráei zápasu: (Trnený Jozef 280 : Šišan Michal 308)
16.04.2012 16:30 NEPOČUJÚCI TEAM [18] : HRBATA [20] 779 : 747
Najlepší hráei zápasu: (Tesár Juraj 276 : Hrčka Miloš 311)
16.04.2012 17:30 BACIGALA TEAM [11] : OTC [17] 869 : 767
Najlepší hráei zápasu: (Uhrák Maroš 300 : Rafajdus Ivan 295)
16.04.2012 17:30 HKM [19] : SOROŠ [14] 727 : 836
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 244 : Belanský Daniel 300)
16.04.2012 18:30 B – TEAM [13] : REAL [16] 891 : 789
Najlepší hráei zápasu: (Barek Milan 315 : Racik Erik 299)
9. hrací deo - Skupina A
23.04.2012 18:30 KRÁTKY PROCES [1] : CIBAK TEAM [2] 970 : 942
Najlepší hráei zápasu: (Halás Miro 353 : Wesolowski Tomáš 355)
23.04.2012 19:30 ŠTAMGASTI [3] : BMW INVEST [4] 903 : 881
Najlepší hráei zápasu: (Genov Dušan 312 : Skalický František 312)
23.04.2012 19:30 BOWLINGRIDERS [5] : Z@VINÁČ [6] 826 : 876
Najlepší hráei zápasu: (Halásová Bibiana 288 : Černý Timotej 313)
23.04.2012 20:30 POSTAVIČKY [7] : DEICIDE [8] 841 : 785
Najlepší hráei zápasu: (Legerský Branislav 303 : Rácik Branislav 280)
23.04.2012 20:30 SUGO TEAM [9] : HALIGANDA 10] 911 : 921
Najlepší hráei zápasu: (Hrnčárová Anna 307 : Cibuľka Ľubomír 317)
9. hrací deo - Skupina B
23.04.2012 16:30 BACIGALA TEAM [11] : LAKY TEAM [12] 867 : 868
Najlepší hráei zápasu: (Moravčík Juraj 298 : Libant Jozef 335)
23.04.2012 16:30 B – TEAM [13] : SOROŠ [14] 773 : 905
Najlepší hráei zápasu: (Šnajdarová Martina 268 : Antal Miloš 343)
23.04.2012 17:30 THE GALES [15] : REAL [16] 820 : 779
Najlepší hráei zápasu: (Ulík Miroslav 307 : Racik Erik 310)
23.04.2012 17:30 OTC [17] : NEPOČUJÚCI TEAM [18] 788 : 851
Najlepší hráei zápasu: (Rafajdus Ivan 345 : Kollár Dušan 333)
23.04.2012 18:30 HKM [19] : HRBATA [20] 794 : 805
Najlepší hráei zápasu: (Kozák Ján 298 : Hrčková Zuzana 326)












Spä?